Ginkgo Biloba smadzeņu darbībai

Ginkgo Biloba

Ne par velti Ginku dēvē par koku, kas pagarina dzīves ilgumu, un sauc par izturības un ilgmūžības simbolu. Ginks satur vērtīgu uzturvielu kompleksu, kas pozitīvi iedarbojas galvas smadzeņu asinsrites cirkulācijas traucējumu, reiboņu, atmiņas traucējumu, sirds aritmijas, išēmijas gadījumos. Šis ir vienīgais zināmais, kas satur specifiskas vielas – ginkolīdus un bilobalīdus. Bez tām, Ginks satur flavonoīdu glikozīdus un minerālus.

Vilkābele rūpējas par sirds veselību. Tās lapās un ziedos ir sastopamas dažādas vielas, tostarp flavonoīdi, cukuri (sorbīts, fruktoze), minerālvielas, ēteriskās eļļas, triterpēnu skābes, A, C un P vitamīni, kas aktīvi piedalās daudzu fizioloģisko procesu regulācijā cilvēka organismā.

Ginks palīdz nodrošināt stabilu skābekļa un barības vielu piegādi galvas smadzeņu un sirds šūnām, samazina emocionālo stresu, ir spēcīgs atmiņas un uzmanības koncentrācijas stimulators ne tikai vecākiem cilvēkiem, bet arī jauniešiem, kas ir pakļauti lielai intelektuālajai slodzei.

Ginkgolīdi un bilobalīdi palielina asinsvadu sieniņu elastību, paplašina asinsvadus, nomāc iekaisuma reakcijas, kavējot trombocītus aktivējošo faktoru (PAF), novērš trombocītu agregāciju un trombu veidošanos, uzlabo asinsriti.

Flavonoīdu glikozīdi nodrošina antioksidantu iedarbību: kavē lipīdu peroksidāciju un šūnu membrānu sabrukšanu, kuru var izraisīt brīvie radikāļi. Flavonoīdu glikozīdi palielina asinsvadu sieniņu elastību un izturību, samazina kapilāru caurlaidību. Pateicoties savai īpašībai kavēt holesterīna pangu veidošanos un uzlabot metabolismu galvas smadzeņu šūnās, tie novērš Alcheimera slimības attīstību.

Vilkābele ir bagāta ar flavonoīdiem, taukskābēm, ēteriskajām eļļām, kāliju, kalciju un dzelzi. Vilkābeles flavonoīdi bloķē trombocītu aktivitāti, samazinot trombu veidošanos un uzlabojot asins reoloģiskās īpašības, tiem piemīt antioksidantu iedarbība, kas aizsargā miokarda šūnas no išēmiskā bojājuma. Pietiekams kālija un magnija saturs palīdz uzlabot asinsriti sirds asinsvados un saglabāt sirds muskuli tonusā, palielinot miokarda izturību un darba spējas.

Ginkgo biloba komplekss ar vilkābeli:

  • uzlabo asinsriti galvas smadzeņu un sirds asinsvados;
  • novērš trombu veidošanos un trombocītu agregāciju;
  • uzlabo uzmanības koncentrēšanas spējas, mazina nogurumu, stresa stāvokļus, palielina darba spējas;
  • aizsargā asinsvadus un sirds muskuli no išēmijas.

Ginkgo biloba kompleksu ar vilkābeli var iegādāties šeit: NSP veikals

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *