Cascara Sagrada

Kaskara Sagrada – Cascara Sagrada

Purša krūklis jau sen ir labi zināms Centrālās un Ziemeļamerikas iedzīvotājiem. Novārījums no koka mizas tika izmantots kā vēdera izeju veicinošs un pretiekaisuma līdzeklis.

Cascara sagrada – ir dabīgs produkts, kura pamatā ir Purša krūklis. Tam piemīt vēdera izeju veicinošs efekts, produkts regulē zarnu trakta muskuļu tonusu, galvenokārt resnās zarnas, stimulē visas gremošanas sistēmas sekrēciju un zarnu trakta peristaltiku.

Purša krūklis maigi attīra zarnu traktu akūtu un hronisku, atonisku un spastisku aizcietējumu gadījumā. To var izmantot arī hemoroīdu un anālās fisūras gadījumos, jo veidojas mīksta, kairinājumu neizraisoša vēdera izeja, kas vienlaicīgi veicina zarnu trakta gļotādas atveseļošanu.

Purša krūkļa vēdera izeju stimulējoša iedarbība sākas pēc 8-10 stundām no lietošanas brīža, tādēļ produkts ir jālieto pirms gulētiešanas. Garš latentais periods ir skaidrojams ar to. ka antraglikozīdi tūlīt pēc lietošanas kļūst neaktīvi. Un tikai resnajā zarnā tie sašķeļas, veidojot emodīnskābi un hrizofānskābi, kas palielina resnās zarnas tonusu un peristaltiku, veicinot zarnu satura ātru pasāžu. Antraglikozīdu ietekmē palēninās šķidrumu uzsūkšanās resnajā zarnā, tādēl pieaug zarnu satura apjoms un konsistence, kas kalpo kā papildu faktors vēdera izejas veicināšanā.

Krūkļa miecvielām piemīt pretiekaisuma iedarbība uz gļotādu un baktericīda aktivitāte. Mijiedarbojoties ar zarnu trakta gļotādu, krūkļa miecvielas likvidē sāpju izjūtas un izveido aizsargājošu plēvīti uz gļotādas, kalpojot par šķērsli turpmākai iekaisuma attīstībai.

Ēteriskajām eļļām piemīt dezinficējošas, pretsāpju un tonizējošas īpašības. Eļļas nomāc daudzu patogēnu mikrobu darbību, novēršot fermentācijas un pūšanas procesus zarnu traktā. Polifenoli, kas ietilpst ēterisko eļļu sastāvā, nodrošina žults dzenošu efektu: pastiprina aknu sekretoro un antitoksisko funkciju, normalizē žults veidošanos, palielinot holesterīna un toksisko vielu izdalīšanos kopā ar žulti.

Produkta Cascara sagrada galvenās īpašības:

  • nodrošina regulāru vēdera izeju;
  • samazina iekaisumu un sāpes zarnu traktā;
  • izvada toksīnus no organisma;
  • normalizē gremošanas sistēmas darbību.

Lieto 1-2 tabletes pirms gulētiešanas, uzdzerot glāzi ūdens.

Cascara Sagrada iepakojumā ir 100 tabletes.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *