Mobīlo telefonu bīstamība

NeitronikElektromagnētiskais starojums.

Dzīve iet uz priekšu un mūsu ikdienā parādās aizvien vairāk dažādu elektroierīču, kas padara mūsu ikdienu ērtāku un vienkāršāku.  Bet vai kāds ir aizdomājies, ka šīs ierīces var arī mūs kaut kā ietekmēt? Gan mobīlais telefons, radiotelefons, dators, televīzors, monitors un kur nu vēl mikroviļņu krāsns ikdienā darbojoties izstaro elektromagnētisko starojumu. Jo ierīce lielāka jo lielāks elektromagnētiskais starojums un ja lietojam vienlaicīgi vairākas ierīces to starojums pārklājās un veido sarežģītas viļņu kombinācijas.

Ko par to saka zinātnieki?

Itāļu zinātnieki izsecinājuši, ka elektromagnētiskais starojums var būt par cēloni neauglībai, bet ASV zinātnieki saka, ka tas negatīvi ietekmē smadzenes. Sekojošajā linkā šeit iespējams apskatīt pētījumus un zinātnieku secinājumus par elektromagnētiskā starojuma ietekmi uz smadzenēm un leikēmijas attīstību. Pētījumi ir pierādījuši, ka regulāriem datoru lietotājiem piemīt tipisks nogurums, aizkaitināmība, galvassāpes, atmiņas pasliktināšanās, problēmas dzimumorgānu sfērā, zīdaiņu galvas smadzeņu defekti, līdz 80% palielināts spontāna aborta risks, 10-15 reizes – onkoloģisko slimību risks, vairogdziedzera palielināšanās u.t.t. Mobilo sakaru līdzekļi slikti ietekmē galvas smadzenes. Mobīlā telefona elektromagnētiskie viļņi izraisa centrālās nervu sistēmas neironos rezonansi, kas daudzkārt pastiprina stresu. Mobilā telefona īpašnieks, izmantojot savu tālruni, vienmēr atrodas stresa situācijā. Viņa galvas smadzeņu šūnas iet bojā vairākas reizes ātrāk nekā tiem, kas nelieto mobilo telefonu. Kā sekas nāk atmiņas un izziņas pasliktināšanās, biežas galvassāpes, reibonis un problēmas ar koncentrēšanās spējām.

Cilvēks fiziski nespēj just elektromagnētisko starojumu, bet var tikai konstatēt sekas: ņirboņa acīs, nogurums, stress, miega traucējumi, ādas iekaisumi. Veselībai var kaitēt, ja starojuma ietekmē jāatrodas pārāk ilgi, bet mobīlos telefonus mēs taču lietojam katru dienu. Tāpēc ieteicams tos izmantot pēc iespējas mazāk, biežāk vēdināt telpas, nelietot vairākas ierīces vienlaikus.

Kā aizsargāties no elektromagnētiskā starojuma?

Zinātnieki ir izgudrojuši ierīci Neitroniks (Neitronik), kas aizsargā samazinot elektromagnētisko starojumu no tādām elektro ierīcēm kā mobīlie telefoni, datori, televizori, monitori, mikroviļņu krāsnis. Ierīces pamatā ir speciāla antena, kuras kristāliskais režģis absorbē un pārveido elektromagnētisko starojumu tādā, kas nav kaitīgs cilvēka organismam. Neitroniks aktivizējas līdz ar attiecīgās ierīces ieslēgšanu un jau pirmajās stundās samazina ierīces starojumu 2-4 reizes.

Kā lietot Neitroniks?

Neitronik lietošana ir ērta un vienkārša. Tas ir izveidots tādas kā nelielas uzlīmes formā, ko ielīmē mobīlajā telefonā zem baterijas vai uz aizmugures vāciņa, bet televizoriem vai monitoriem to pielīmē ekrāna kreisajā apakšējā stūrī. Viena Neitronik cena ir 16.95EUR un to iespējams iegādāties sazinoties ar mani pa lapas augšā atrodamajiem kontaktiem. Apgādā visus savus ģimenes locekļus ar aizsardzību pret elektromagnētisko starojumu, bet jo īpaši bērnus!

Sekojiet līdzi atlaidēm, jo var noķert arī 30% atlaidi.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *