Locītavu sāpes var ārstēt

Forever Living Aloe Vera sula FreedomForever Living Freedom

KAULU LOCĪTAVU VESELĪBAI!!! PIEEJAMS LATVIJĀ JAU 12 GADUS, TIKAI NEDAUDZI PAR TO ZINA! PADALIES AR ŠO INFO VARBŪT KĀDU TAS IZLGLĀBS NO LOCĪTAVU MAIŅAS!

Dabīgas izcelsmes Alvejas sula, kurā Aloe Vera dabīgo spēku papildina glikozamīna, hondroitīna, C vitamīna un MSM (metilsulfanilmetānu) teicamās īpašības.

Šī sula uzlabos locītavu darbību un aizkavēs to nolietošanos, tā palīdzot jums saglabāt dzīvesprieku.

Dzēriena Forever Freedom formula radīta, lai maksimāli efektīvi kompleksā veidā nodrošinātu locītavu veselīgu funkcionēšanu un kustīgumu, mazinātu sāpes un apgādātu organismu ar barojošām vielām.

Forever Living Products ir savienojusi Aloe Vera želejas barojošās vielas ar Glukozamīna sulfātu, Hondroitīna sulfātu, Metilsulfonilmetānu (MSM), askorbinskābi (vitamīnu C) un tokoferolu (vitamīnu E).

Forever Freedom pamats ir Aloe Vera želeja . Tās barojošie komponenti:

  • nostiprina imūnsistēmu un mobilizē organisma dzīvības procesus
  • uzrāda pretiekaisuma iedarbību
  • Glukozamīna sulfāts ir atrodams vēžveidīgo (krabju, krevešu, jūras vēžu) čaulā un ir uzskatāms par lielo skrimšļaudu molekulu galveno celtniecības materiālu.
  • Glukozamīna sulfāts: palīdz uzturēt skrimšļa šķidrumu un regulē metabolismu, saudzējot no nevēlamiem audu savianojumiem. Apveltīts ar spēju pretoties skrimšļaudus destruktivizējošiem fermentiem. Aizkavē tādu sairšanas procesus veicinošu elementu, kā kalcija sāļu, uzkrāšanos locītavās. Tas no gremošanas nonāk asinīs un jau pēc četrām stundām skrimšļos. Piemīt unikāla pretiekaisuma iedarbība. Tas veic skrimšļu aizsardzības funkciju, kavē skrimšļu berzes procesu, var veicināt to atjaunošanos.

1500 mg glukozamīna sulfāta (tik daudz satur 120 ml Forever freedom) pēc savas iedarbības pielīdzināms 1200 mg ibuprofēnam. Bet, atšķirībā no nesteroīdiem pretiekaisuma preparātiem, glukosamīna sulfāts nav bīstama viela.

Hondroitīna sulfāts parasti iegūstams no haizivs skrimšļiem.

Hondroitīna sulfāts: pretojas skrimšļu sairšanu veicinošiem fermentiem. Piemīt pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Tas var aizkavēt skrimšļa sairšanu un pat sekmēt tā augšanu.
Metilsulfonilmetāns (MSM) – plaši dabā izplatīts nemetāliskais sēra komponents. Tas nepieciešams organisma augšanai un normālai atjaunošanās funkcijai. MSM – tā ir dabiska organiskā sēra forma, kas sastopama daudzos produktos: augļos, dārzeņos, gaļā, zivīs un pienā. Organiskais sērs ātri sadalās un lielākā tā daļa iet zudumā sildot un žāvējot. Ir noskaidrots, ka organisms ikdienā patērē ne mazāk ka 1/8 tējkarotes MSM.

MSM iedarbība uz cilvēka organismu: veicina toksīnu izvadīšanu no organisma. Uzlabo asinis cirkulāciju. Piemīt pretsāpju iedarbība. Piedalās kolagēna formēšanā (olbaltumvielas, kas nodrošina ādas veselību un locītavu kustīgumu). Nodrošina imunoglobulīna (antivielu klase) veidošanos organismā, kas nepieciešams normālai imūnsistēmas funkcionēšanai. Cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Palīdz cīnīties pret alerģiju uz pārtikas produktiem. Kontrolē kunģa pH līmeni.

Vēl viens Forever Freedom komponents-vitamīns C askorbinskābes formā.

Vitamīns C: Nozīmīgs elements kolagēna sintēzes un audu atjaunošanas procesā. Vitamīna C pamatfunkcija šajā dzērienā ietver mijiedarbību ar MSM, tā kā pēdējais bez vitamīna C nevar efektīvi iedarboties.

Pieejamajā piedāvājumu klāstā ir sastopami daudz preparātu ar augstākminētajām vielām, bet neviens no tiem nevar līdzināties Forever Freedom. Visi tie sāk iedarboties tikai pēc ilgstošas lietošanas, turpretī Forever Freedom sniedz labus rezultātus jau pēc dažām dienām vai nedēļām, tā kā Aloe Vera veicina organiskā sēra savienojumu asimilāciju un bioloģisko pieejamību. Pateicoties savai caurkļūšanas spējai, alveja aktīvās vielas uz nepieciešamo vietu nogādā ātri.

Sastāvs:
1500 mg Glukozamīna sulfāta
1200 mg Hondrotīna sulfāta
750 mg Metilsulfonilmetāna (MSM)
250 mg Vitamīna C

artrits

Vēl labāk Forever freedom palīdz locītavu veselībai, lietojot kompleksi kopā ar Arctic See Omega 3 un 9 taukskābēm, Ķiploka-Timiāna kompleksu un Aloe vera sildošo losjonu.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mani pa augstāk atrodamajiem kontaktiem.

 

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *