Hlorella

Coral Chlorella – produkts, kura pamatsastāvā ir mikroaļge Hlorella, kas izceļas ar unikālu bioloģisko sastāvu, antioksidanta un detoksa īpašībām, spēju optimizēt imūnās sistēmas darbību un gremošanas procesus.

Vienšūnas aļģe Horella savas barības vērtības ziņā ir vienlīdzīga ar gaļu un graudaugiem. Ja kviešos ir 12% olbaltumvielu, tad Hlorelā to ir vairāk kā 50%! Un viss tikai tāpēc, ka gandrīz puse tās citoplazmas sastāv no olbaltumvielām. Pēc bioķīmiķu datiem, tas ir ļoti labs olbaltumvielu avots cilvēkiem, kuri nevar vai negrib lietot uzturā gaļu. Bez tam Hlorellas sastāvā ir arī beta karotīns, vitamīni B9, B12, C, E, aminoskābes un minerālvielas, t.i.., viss kas nepieciešams pilnvērtīgam uzturam.

Amerikas zinātnieku pētījumi uzrādījuši nozīmīgas Hlorellas detoksikatīvās īpašības. Pēc pētījumu rezultātiem pesticīdu un smago metālu, tādu kā, urāns, merkūrijs, svins izvadīšana no organisma krietni uzlabojas, lietojot uzturā papildus Hlorellu. Tāds nepārspējams efekts izskaidrojams ar Hlorellas sastāvā esošā augšanas faktora īpašību, kurš aizsargā šūnas no dažādu toksisko vielu ietekmes.

Hlorella, atšķirībā no citām aļgēm, satur lielu daudzumu hlorofīla. Noskaidrots, ka Hlorella satur 5-10 reizes vairāk hlorofīla, kā Spirulīna vai Lucerna. Hlorofils ir efektīvs cīņā ar mazasinību: nokļūstot asinsritē, tas bagātina asinis ar skābekli un pārveidojas par hemoglobīnu.

Hlorella labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus, normalizējot gremošanas sulu izdalīšanos, kā arī tā ir labo zarnu baktēriju barība un labēlīgi ietekmē to vairošanos. Šķiedrainais materiāls, no kā sastāv aļģes šūnas sieniņas, uzlabo zarnu un kuņģa funkcijas, dod dziedējošu efektu. Sastāvā esošais nukleīnskābju, aminoskābju un peptīdu komplekss nodrošina antimutāciju procesus audos un to veselību.

Hlorella stimulē arī organisma aizsargspējas, piedalās pretvīrusu olbaltumvielas interferona izstrādē. Tai piemīt specifiska iedarbība pret citomegalovīrusiem un Epšteina-Barra (Herpes) vīrusu. Pateicoties šīm īpašībām, Hlorella palīdz atvairīt daudzas infekcijas.

Hlorella nepieciešama:

  • Cilvēkiem ar pazeminātu imunitāti, vecākiem cilvēkiem, lielpilsētu iedzīvotājiem, strādājošiem rūpnīcās kaitīgos apstākļos, smēķētājiem, alkohola lietotājiem;
  • Anēmijas profilaksei;
  • Pie disbakteriozes un kuņģa-zarnu saslimšanām.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *