Asins atjaunošana anēmijas gadījumā

asinis  Asins atjaunošanas programma anēmijas gadījumā.

Pēc statistikas, 40% planētas iedzīvotāju cieš no anēmijas.  Galvenokārt tie ir bērni un sievietes. Asinis – tās ir dzīves un imunitātes pamats, un no tā kādas ir Jūsu asinis, būs atkarīga Jūsu dzīves kvalitāte.

Hemoglobīna molekulas, kuras ir cilvēka asins eritrocītu sastāvā, ietver sevī 4 dzelzs atomus un 514 aminoskābes, tai skaitā 8 neaizvietojamās, kuras nevar sintezēties mūsu organismā un kuras ir jāuzņem ar pārtikas produktiem. Visizplatītākais anēmijas iemesls – aminoskābju trūkums cilvēka organismā. Hemoglobīns – gandrīz precīza zaļā hlorofila auga molekulas kopija, kur atšķirība ir tikai tajā, ka hlorofilā ir magnijs, bet hemoglobīnā – dzelzs. Tādēļ daži augi var tikt veiksmīgi izmantoti asins kvalitātes uzlabošanai.

Eritrocīti, jeb sarkanie asins ķermenīši, nav ilgdzīvotāji, tie dzīvo vidēji 130 dienas. Diemžēl, dažādu iemeslu dēļ, kas saistīti ar ekoloģiju, intoksikāciju, brīvo radikāļu uzbrukumiem, eritrocīti iet bojā krietni ātrāk. Šo procesu nepieciešams aizkavēt.

Vēl viens izplatīts anēmijas iemesls var būt dzelzs trūkums. Tas var būt saistīts ar nepietiekamu dzelzs daudzuma uzņemšanu vai tā trūkumu pārtikā, asins zaudēšanu, asins sūcošo parazītu klātbūtni, B12 vitamīna, folskābes trūkumu, zarna trakta saslimšanām u.c.

Ūdens deficīts organismā arī negatīvi ietekmē asins kvalitāti.

Ko lietot anēmijas gadījumā?

Par labākajiem dabiskajiem hlorofila avotiem dabā atzīti SPIRULINA, CHLORELLA un ALFALFA(lucerna). Šie augi satur svarīgas aminoskābes, pie tam, spirulīna satur visas 8 neaizvietojamās aminoskābes. Produkti ar šiem augiem kompensē vitamīnu un minerālu trūkumu organismā.

SELENIUM ir spēcīgs antioksidants. Ir zināms, ka viens no svarīgākajiem šūnu aizsardzības fermentiem savā struktūrā satur selēnu, tāpēc papildinot uzturu ar selēnu saturošiem produktiem, tiek labāk nodrošināta šūnu aizsardzība. Katru dienu iet bojā vairāk kā 300 milj. eritrocītu un asins sastāva stabilitātei ir ļoti svarīga nozīme. Pagarināt eritrocītu dzīvi var ar produktu SELENIUM.

IRON uzsūkšanās ir atkarīga no minerāla fizikāli ķīmiskās formulas. Pārtikas produktos esošais dzelzs uzsūcas vien 10-20%. Vislabāk tas asimilējas sasaistoties ar aminoskābēm. Kā dzelzs avotu nav vēlams lietot asins preparātus, jo dzīvnieku asinis var pārnēsāt negatīvu informāciju – par to vajag atcerēties.

Organismā nepieciešams uzturēt optimālu ūdens līdzsvaru, lietojot tīru bioloģiski pieejamu ūdeni. Tam vislabāk piemērots ir ar Coral-Mine bagātināts ūdens (koraļļu ūdens).

Anēmijas gadījumā šos produktus iesaka lietot:

Spirulīnu pa 1 kapsulai 3x dienā ēšanas laikā

Alfalfa jeb lucernu pa 1 tabletei 3x dienā ēšanas laikā

Dzelzi pa 1 tabletei 1x dienā ēšanas laikā

Chlorella pa 1 tabletei 2x dienā starp ēdienreizēm

Selēnu pa 1 tabletei 2x dienā ēšanas laikā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *