Izvēlies veselību un jaunību ar Laminine

Tev varētu patikt arī...

1 Response

 1. Gita says:

  Vienkārši perfekts raksts, es kā Laminine un Laminine Omega +++ lietotāja varu tikai piebilst, ka produkts ir vienkārši lielisks. manā ģimenē visi šo produktu mīl. Mēs esam no tām ģimenēm, kas patstāvīgi lieto tādus vai citādus uztura bagātinātājus, bet nekad nebijām pilnībā apmierināti, vajadzeja daudz pproduktus kopā, lai iegūtu visu ,kas organismam vajadzīgs. Laminine  ir unikāls produkts ar to, ka , šeit ir viss kopā salikts 2 produktos, kas mums nepieciešams. Lietojot Laminine un Laminine Omega+++ jūs attīrat organismu, saņemat visus vitamīnus ,amino skābes (22) un nostiprināt  savu veselību. Gribu uzsvert, ka Laminine produkti samazina kortisola hormona līmeni, ko neviens cits uztura bagātinatajs nedara. Kortisols ir stressa hormons un organismam novecojot,  kortisols izstrādājas lielākās devās.
  Man ir 12 gadus jauns pusaudzis, kurš kā jau lielākā daļa pusaudžu bija ar ļoti mainigu garastāvokli, neapmierināts ar dzīvi, stresains, vieglu aizkaitināms. ļoti grūti komunicējās ar ģimeni. Uz viņu laminins iedarbojas jau pēc 3-4 kapsulu lietošanas. Bērns izmainījās acīm redzami ,.Viņs uzvedas ļoti labi ir mierigs ,smaidīgs, skolā bez stressa veiksmīgi nokārtoja visus testus. Pusaudzis ir laimīgs un apmierināts līdz ar to mēs pārējie ģimenes locekļi arī. Pat pačieš savu māsu, kas ir drusku jaunāka par viņu un kā jau meitene var būt ļoti uzmācīga.
  Es gribu ieteikt visiem vecākiem, kas mīl savus bērnus, dodied viņiem vienu kapsulu Laminine dienā, tas palīdzēs iziet pilnvērtigi visas bērna attīstības stadijas un ļaus izaugt par veseliem, ar veselu nervu sistēmu cilvēkiem. Nav sliktu bērnu, nav slinku bērnu, bet sakarā ar to, ka mūsdienu pārtika nespēj nodrošināt mūsu organismu ar tik svarīgajām amino skābēm bērni nogurst, viņi nespēj koncentrēties , skolā skolotāji nav apmierināti, bieži vecāki arī nē, tādēļ , bērni apjūk, viņi nesaprot, kas ar viņiem isti notiek., viņi saprot tikai to, ka viņi ir slikti, bet tie citi ir labi. Rezultātā tas izsauc stressu, neapmierinātību ar sevi, bailes un . viņu konfidence zūd. Pamēginiet un jūs redzēsiet savus mīlujus citā gaismā.
  Man ir vēl viens ļoti labs rezultāts uz manu meitu.
  Viņai uzmetās jokaina ādas slimība, kas ļoti strauji un agresīvi mēģināja izplesties pa vienu kermeņa pusi. Izskatijās kā kārpas un āda apkārt bija kā zvīņu ēde, kaut kas tamlidzīgs. Lietojot 2 capsulas Laminina dienā , nieze samazinājās, sārtums nogāja un pakāpeniski, bet negribīgi, tās neglītās kārpveidīgās pumpas sāk kreveļoties. Protams vēl paies kāds mēnesis līdz izzudīs pavisam. Es zinu tikai to, ja nebūtu Laminine, es būtu lielās problēmās, medicīna nelīdzētu, dotu tikai dažādas antibiotikas , būtu kārtējais eksperimentu trusītis.Antibiotikas tikai izraisitu citas veselības problēmas.
  Tā kā es varu pateikties Laminine par manu bērnu veselību.
  Te ir vēl viena lieta, ko gribu pateikt, ja organisms nesaņem visus vitamīnus un amino skābes jūs zaudējat no jūsu dzives vismaz pāris stundas katru dienu. Parēķiniet cik sanāk.
  Paldies Guntaram par rakstu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing