fbpx

InflaCor locītavu atveseļošanai

inflacor  InflaCor (Inflakors) – locītavu veselībai.

Inflacor  – efektīvs līdzeklis balsta un kustību aparāta funkciju uzlabošanai. Produkta pamatā ir sabalansēts augu izcelsmes aktīvo komponentu komplekss, kas aizsargā un uzlabo kaulu-skrimšļu audus un saistaudus, un samazina iekaisuma procesus.

 Apiņi satur bioaktīvu vielu kompleksu, kas nepieciešams muskuļu audu atjaunošanai: organiskās skābes, flavonoīdus, ēteriskās eļļas u.c. Šīs vielas mazina muskuļu sāpes, samazina iekaisuma procesus muskuļu audos.

 Zobainā bosvēlija vērtīga ar tās sastāvā esošajiem aromātiskajiem sveķiem un bosvēlijskābju kompleksu, kas sniedz pretiekaisuma efektu. Bosvēlijskābes bloķē leikotriēnu sintēzi, kas ir viens no galvenajiem mugurkaula, locītavu un ap locītavu esošo audu iekaisumu faktoriem. Skābes arī neļauj leikocītiem iekļūt skrimšļos un locītavu šķidrumā un tādējādi samazina iekaisuma procesu un locītavu skrimšļu bojājuma apmērus.

Taukos un ūdenī šķīstošie rozmarīna ekstrakti vērtīgi ar aktīvo antioksidantu saturu. Rozmarīna ekstrakti stimulē muskuļu asinsapgādi un metabolismu, tiem piemīt pretiekaisuma, tonizējoša, antioksidantu iedarbība, tie palīdz mazināt sāpju sajūtu.

Baikāla kipa, Angelica officinalis, Andrographis paniculata, nātres, zīdlapu krizantēma palīdz mazināt iekaisumus, noņem sāpes, muskuļu spriedzi un locītavu tūsku. Palielinātas slodzes gadījumos uz balsta – kustību sistēmu iedarbojas tonizējoši un vispārspēcinoši. Daudzi augi no šīs formulas satur kalciju, kurš kopā ar D3 vitamīnu veicina kaulu struktūras atjaunošanos un stiprināšanu.

Inflacor palīdzēs:

  • samazināt iekaisuma procesus;
  • samazināt sāpes un pietūkumu;
  • novērst skrimšļu un kaulaudu bojāeju.

Lietošana: pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā.

Iepakojumā ir 90 kapsulas un to cena 37.31 eur. Taču šomēnes, pērkot komplektā ar otru locītavu atjaunošanas produktu FlexiCor, pieejama atlaide 20%. Saņemt atlaidu un iegādāties šo locītavu atjaunošanas komplektu var, reģistrējoties šeit. Vēl ir trešais produkts, kas lieliski papildina šo locītavu atjaunošanas kompleksu – B-Luron

FlexiCor+InflaCor_akc

 

Please follow and like us:

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − fifteen =