Alvejas želeja ādas veselībai

aloe-vera-gelly  Forever Aloe Vera Gelly – Alvejas gēls

Šis mitrinošais un barojošais bezkrāsas gēls ir izgatavots no alvejas lapu iekšējās daļas želejas. Gēls ātri un efektīvi palīdz dažādu ādas problēmu gadījumā, tādēļ ieteicam to vienmēr turēt pirmās palīdzības aptieciņā.

Alvejas želeja ir caurspīdīga mitrinoša viela, kas izgatavota no pieauguša Aloe Vera auga lapas iekšējas daļas. Šī maigā, stabilizētā želeja ir praktiski identiska alvejas lapas mīkstajai masai. Tās sastāvā ietilpst 85% stabilizētas Aloe Vera želejas.

Stabilizētajai Aloe Vera želejai piemīt sekojošas īpašības:

  • pateicoties tās sastāvā ietilpstošajam saponīnam, tā darbojas kā dabisks attīrītājs
  • tās sastāvā esošais lignīns pārnes vielas daudz dziļāk audos
  • tā atsāpina audus, mazina sāpes dziļi zem ādas virsēja slāņa, tajā skaitā sāpes, kas saistītas ar locītavām un muskuļiem
  • koncentrēta līdzekļa ilgstošas lietošanas gadījumā uzrāda antibakteriālu un pretsēnīšu iedarbību
  • pretiekaisuma līdzeklis (iedarbojas kā steroīdi, bet nepiemīt tiem raksturīgas blaknes)
  • dabiski mitrina, pārnesot mitrumu visos ādas slāņos
  • stimulē šūnu augšanu
  • proteolītiskie fermenti šķeļ nedzīvos audus, tādējādi attīrot lokālas brūces
  • stimulē ādas asinsriti

Ipaši efektīva alvejas želeja ir dažādu ādas slimību ārstēšanā, muskuļu, saišu un locītavu savainojumu gadījumos. Cilvēki, kas lietojuši šo līdzekli, atzīmē, ka tas lieliski nomierina sakairinātas ādas vietas, mazina niezi, pietūkumu, iekaisumu, dedzināšanu.

Alvejas želejai raksturīga baktērijas iznīcinoša iedarbība. Tai piemīt maiga konsistence un tā labi iesūcas ādā. Pateicoties šīm īpašībām, želeja ir neaizvietojams līdzeklis apdegumu ārstēšanā un sevišķi ieteicama jutīgai un traumētai ādas virsmai.

Alvejas želeja nesatur eļļu, tādēļ tā ir lielisks līdzeklis pret dažāda veida pinnēm, seboreju, psoriāzi, blaugznām un cita veida ādas problēmām.

Lietojot alvejas želeju paplašinātām vēnām, tā uzlabo asinsvadu stāvokli – mainās to krāsa.

Alvejas želejas pH līmenis ir papildus sabalansēts līdz 4.5 pH. Želeju var lietot pirms ultrasonogrāfiskās izmeklēšanas. Tai piemīt nomierinoša iedarbība pēc elektrolīzes. Frizieri izmanto Aloe Vera želeju pirms ķīmisko ilgviļņu likšanas un matu krāsošanas, lai aizsargātu galvas ādu gar matu līniju.

Alvejas želeja sniedz papildus uzmanību Jūsu ādai un ir ideāls tās kompanjons it visur – vannas istabā, virtuvē, ceļā, dārzā, pārgājienā!

aloe-vera-gelly_ruCena šim lieliskajam ādas kompanjonam ir 14.77 eur, bet iespējams iegādāties arī ar atlaidēm reģistrējoties šeit: Forever Living

Par atlaidēm un citiem jautājumiem vaicājiet personīgi

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *