Lecitīns

LECITĪNS

Lecitīns – jauns augstas kvalitātes produkts, kas tiek ražots zem kompānijas Natures sunshine zīmola. Tā ir viena no universālākajām piedevām, kas ir nepieciešama veselības uzturēšanai. Lecitīns – ir visu cilvēka organisma šūnu apvalku (membrānu) pamatā. Tas ir nepieciešams organismam kā celtniecības materiāls bojāto šūnu atjaunošanai un “remontam”.

Lecitīna galvenās sastāvdaļas – holīns un inozitols – ir vitāli svarīgi galvas smadzeņu pilnvērtīgai darbībai. Holīns atbild par muskuļu saraušanās koordināciju, intelektuālu darbību, darbaspēju, radošo aktivitāti, sekmē operatīvās atmiņas formēšanu un saglabāšanu. Inozitols labvēlīgi ietekmē garastāvokli, uzvedību, telpisko orientāciju, tam piemīt nomierinošās īpašības, tas arī mazina nervozitāti un pakļautību stresam.

Lecitīns – neaizstājams sirds palīgs. Pietiekams šīs vērtīgās vielas saturs uzturā sekmē holesterīna līmeņa samazināšanos asinīs, uzlabo asins cirkulāciju un orgānu asinsapgādi. Mazina sirds saraušanās frekvenci, samazina asinsvadu sieniņu tonusu, tātad var ietekmēt asinsspiedienu.

Lecitīns aktīvi piedalās tauku vielmaiņas regulācijā, sašķeļot taukus līdz vienkāršām taukskābēm. Tāpēc lecitīna klātbūtnē lipīdi ātrāk pamet aknas un nonāk tauku depo un orgānos. Turklāt, lecitīna lietošana veicina alkohola, nikotīna, zāļu un narkotiku, pārtikas konservantu un krāsvielu toksiskās iedarbības izraisīta aknu šūnu bojājuma samazināšanos un aknu šūnu atjaunošanās procesa paātrināšanu.

Šai vielai ir nozīmīga loma organisma imūnajā aizsardzībā. Lecitīns atjauno mūsu sargu – limfocītu un makrofāgu – funkcijas, kā arī paaugstina spējas pretoties slimībām, pateicoties antivielu izstrādes veicināšanai un fagocītu aktivitātes un augšanas stimulācijai.

Tas ir viens no reproduktīvās funkcijas aktivatoriem. Lecitīns ir īpaši svarīgs bērnu intrauterīnai attīstībai, kā arī jaundzimušo attīstībai, lecitīns labvēlīgi ietekmē mazuļa intelektuālo spēju attīstību nākotnē.

Bez visām pārējām lieliskajām īpašībām lecitīns ir arī antioksidants, kas pasargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Tas uzlabo barošanas un detoksikācijas procesus, aktivē lipīdu apmaiņu, stimulē jaunu šūnu veidošanos un bojāto šūnu atjaunošanās procesus.

Lecitīna lietošana būs lietderīga sekojošos gadījumos:

 • sirds-asinsvadu slimības;
 • nervozitāte, nogurdināmība, uzmanības koncentrācijas traucējumi;
 • atmiņas pasliktināšanās;
 • paaugstinātas intelektuālās un fiziskās slodzes;
 • aknu funkciju traucējumu;
 • problēmas ar ādu.

Lecitīna iepakojumā ir 170 kapsulas. Lieto pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Iegādāties var internetveikalā šeit: NSP veikals

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

1 Response

 1. guntarsbr saka:

  Lecitīns ir īpaši svarīgs smadzeņu darbībai. Tas aktivizē intelektuālo darbību, radošo darbību, uzlabo atmiņu, palīdz novērst nervozitāti un uzbudināmību. Uzlabo “lapā” holesterīna daudzumu un samazina “sliktā” holesterīna daudzumu, kas samazina risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām.
  Lecitīns piedalās tauku vielmaiņas regulēšanā. Paātrina tauku šūnu atjaunošanos pēc medikamentu, vīrusu, alkohola un nikotīna toksiskās iedarbības.
  Papildus lecitīna lietošana uzturā palīdz nogurušām acīm un citām acu problēmām.
  Aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem. uzlabo tās pabarošanas un detoksikācijas procesus. Bez lecitīna nav iespējams jaunu šūnu veidošanās un bojāto šūnu atjaunošanās procesi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *