Laminine – vērtīgs aminoskābju avots

Amonoskābes LaminīnāKāpēc sievietes tieši gultā sūdzās par galvassāpēm?

Man gan tā nav gadījies, bet varētu likties, ka mūs vīriešus vienkārši tā cenšās “atšūt”. Bet pēc semināra noklausīšanās par Laminīnu, kuru vadīja kāda ārste, tapa skaidrs, ka bieži vien tas ir kādas aminoskābes, kas atbild par seksuālo funkciju, trūkums organismā. Te nu bija – izrādās tik bieži aprunātās galvassāpes izrādās nemaz nav parasts atteikums, bet gan organisma reakcija.

Alerģija – vai arī kādas aminoskābes trūkums?

Un izrādās arī alerģija ir viens no siptomiem, kas parādās kā reakcija uz aminoskābju trūkumu. Tāpēc tālāk došu produktā Laminīns esošo aminoskābju sarakstu ar fuknciju pārskatu ko tās nodrošina vai ietekmē.

Alanīns – enerģijas avots

Arginīns – atbild par viriešu bērnus radošo funkciju vai auglību

Aspargīnskābe – atbild par labu minerālvielu uzsūkšanos organismā

Karnitīns – vai L-karnitīns atbild par enerģijas sintezēšanu

Cisteīns – aizsargātājs un attīrītājs

Glutamīnskābe – palīdz samazināt tieksmi uz alkoholu un saldumiem. Vai alkoholiķiem vienkārši trūkst šīs aminoskābes?

Glutations – antioksidants

Glicīns – nodrošina rētu ātrāku attīrīšanos un aizdziedēšanu

Histidīns – atbrīvo no alerģijām

Izoleicīns – nodrošina muskulatūras veidošanos

Ornitīns – muskuļu stiprināšanai

Fenilalanīns – labam garastāvoklim. Cik daudziem no mums tas ir tik nepieciešams 🙂

Prolīns – traumu ārstēšanai

Serīns – organisma šūnu atjaunošanai

Taurīns – sirds veselībai un stipriem nerviem

Treonīns – muskuļu atbrīvotājs, relaksētājs

Triptofāns – regulē depresijas un bezmiega sindromus

Tirozīns – aminoskābe un antioksidants

Valīns – muskuļu spēkam

Metionīns – aknu stiprināšanai

Leicīns – palīdz sadziedēt brūces

Lizīns – saaukstēšanās slimību ārstēšanai

Vai saskatījāt kādas sev piemītošas pazīmes? Tad iespējams arī jums trūkst kāda no šim aminoskābēm. Diemžēl arī ar pārtiku ir pagrūti uzņemt visas šīs nepieciešamās aminoskābes, jo viegli uzņemamā formā tās atrodas pārsvarā dzīvnieku valsts izcelsmes produktos.

Viens no vērtīgākajiem produktiem ir olas, jo to sastāvā esošās aminoskābes cilvēka organisms uzņem vislabāk – 94%. Atceramies ka Laminīns tiek iegūts no olas! Bet augu valsts produktos olbaltumvielas, kas satur aminoskābes, ir mazāk un grūti uzņemamas. Par piemēru atcerieties pupas vai zirņus un sekas pēc to ēšanas, vēdera uzpūšanos. Šajos augos ir lielāks olbaltumvielu saturs, bet organismam tās ir grūtāk uzņemt. Vislielākais aminoskābju saturs ir sojas pupās, bet nu zinot ka tās tiek visvairāk ģenētiski modificētas, es diez vai izvēlētos šo produktu.

Parasti, kad piedāvā izvēlēties lietot kādu no uztura bagātinātājiem, cilvēki atrunājas, ka ir pilnīgi veseli un viņiem tas nav vajadzīgs. Arī Stīvs Džobs un Patriks Sveizijs(filmu “Spoks” un “Nerātnās dejas” zvaigzne) kādreiz bija pilnīgi veseli, bet nu jau ir aizsaulē no aknu vēža. Filmas “Atpakaļ nākotnē” galvenais varonis slimo ar Parkinsona slimību. Vai jūs varētu iedomāties, ka Kevinam Sorbo (“Herakls”) ir kādas veselības problēmas?

Laminine_Hollivud_sorbo Bet diemžēl viņam parādījās sirds problēmas. Tikai viņš izvēlējās lietot šo brīnišķīgo produktu Laminīne un tagad ir drošs par savu veselību un aktīvi iesaka šo brīnumproduktu Holivudas aprindās.

Izvēlies veselību kopā ar Laminine!


You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *