Laminine vienkārši darbojas

LaminineLaminine iekļauts ASV ārstu rokasgrāmatā

Kompānija LifePharmGlobal ar produktu Laminine ir sasniegusi ko tādu, kas nav pa spēkam katrai kompānijai, kas darbojas uztura bagātinātāju nišā. Laminine ir iekļauts ASV ārstu rokasgrāmatā 2015.gadam, kā efektīvs preparāts ko droši var izmantot un ieteikt saviem pacientiem. Šo rokasgrāmatu katrs var atrast internetā un lejuplādēt, izlasīt un pārliecināties.

Laminine – tas ir vienkārši un efektīvi

Laminine sastāvdaļas zinātnieki atklāja jau 1929.gadā un jau tajā laikā daudzus slimniekus izārstēja no vēža. Bet tā kā farmācijas industrijai ir ļoti liela ietekme un šāds atklājums bija gaužām neizdevīgs tad tā arī šis atklājums nesaņēma turpmāku finansējumu šī produkta attīstībai un tas tika iesaldēts līdz mūsu dienām, kad Norvēģu zinātnieki šīs sastāvdaļas atklāja vēlreiz un šoreiz savienoja tās produktā Laminine.

Kas tad ir Laminine sastāvā?

Laminine sastāvdaļas iegūst no 3 galvenajiem avotiem: olas, dzeltenie zirņi un haizivs skrimšļi. Apskatīšu tās katru atsevišķi.

Olas. Te nav ņemta parasta ola. Galvenais nosacījums ir, ka ola ir apaugļota un tās sastāvs paņemts 9.tajā apaugļošanas dienā. 10.tajā dienā olā jau sāk veidoties embrijs tāpēc dienu iepriekš tajā ir visas nepieciešamās sastāvdaļas lai tikai no dzeltenuma un baltuma rastos dzīvība. Zinātbieki atklāja, ka tieši šajā dienā un šajā sastāvā atrodas tāda kā nesējviela, kas regulē kur un kad jānogādā organismu veidojošās sastāvdaļas, lai veiksmīgi izveidotos embrijs. Šo sastāvdaļu nosauca par Fibroblastu Augšanas Faktoru(FAF) un tas ir pievienots Laminine sastāvam. Tātad iedomājamies – vienā dienā ir olas dzeltenums un baltums un jau nākošajā – dzīvība. Super! Mūsu organismā šis FAF atbild par to, lai organismu veidojošās sastāvdaļas aminoskābes, no kurām tiek veidotas organisma šūnas, nonāktu pareizajā secībā un pareizajās vietās organismā. Kā kāda aminoskābe mūsu organismā sāk trūkt, tā tur tiek traucēta šūnu pareiza veidošana un veidojas bojātas šūnas jeb slimība. Tāpēc tik nozīmīgs mūsu organismam ir šis Fibroblastu Augšanas Faktors. Bet mūsu organismā tas pats vairs neveidojas. To mēs uzņemam tikai pašā dzīves sākumā no mātes placentas un piena, kamēr zīžam krūti.

Dzeltenie zirņi. Kā mēs zinām mūsu organisms sastāv no 80% ūdens un 20% šūnām, kas veido kaulus un muskuļu masu, kas lielākoties sastāv no olbaltumvielām. Olbaltumvielu galvenā sastāvdaļa ir aminoskābes. Atkarībā no tā, kā 22 aminoskābes sastājas savā starpā un izveido ķēdītes, tiek veidota tāda vai citāda organisma šūna: nervs, cīpsla, muskulis, kauls utt. Ja kāda no aminoskābēm pietrūkst, ķēdīte neveidojas pareiza un šūnu izveide tiek traucēta un veidojas kropļota šūna jeb slimība. Attiecīgi, lai visas šūnas būtu pareizi izveidotas un veselas, mums katru dienu jāuzņem visas vajadzīgās aminoskābes, kas vajadzīgas šūnu veidošanai. Ar pārtiku to mūsdienās ir ļoti grūti saņemt, tāpēc šim produktam Laminine ir pievienotas sastāvdaļas no dzeltenajiem zirņiem, kas satur visas 22 mūsu organismam nepieciešamās aminoskābes.

Haizivs skrimšļi. Nu par šo sastāvdaļu jau droši vien ir dzirdēts, jo ir vēl vairākas kompānijas, kas izmanto šo sastāvdaļu. Haizivs skrimšļi ir lielisks minerālvielu avots, kas nepieciešamas mūsu organismam. Bet vēl viena nozīmīga nianse ir tas, ka haizivis nekad neslimo ar vēzi.

Kādu slimību gadījumos lietot Laminine.

Laminine nav zāles. Tas ir uztura bagātinātājs, kas nodrošina, lai mūsu organisma šūnas būtu pareizi pabarotas un tās veidotos veselas. Un ja šūna ir vesela un stipra, tajā nav iespējas iemājot slimībai. Pabarojot pareizi savas organisma šūnas ar Laminine, jūs kļūsiet mundrāks un mierīgāks, vieglāk tiksiet galā ar stresa situācijām, no rīta būsiet izgulējies un možs, tiksiet galā ar vīrusu saslimšanām, izvairīsieties no akmeņu, audzēju un cistu veidošanās. Laminine palīdz ātri atkopties un sakārtot organismu pēc ķīmijterapijas vēža gadījumos. Kā arī sakārtosiet nieru, aknu un žūltspūšļa darbību un noregulēsiet asinsspiedienu.

Laminine iedarbojas ne tikai uz fizisko ķermeni, bet arī palīdz vieglāk pārvarēt stresa situācijas un depresiju, uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spēju, palīdz ātrāk atjaunot spēkus pēc fiziskām aktivitātēm.

Youtube var atrast ļoti daudz video materiālus ar pierādījumiem, ka Laminine atgriež cilvēkus dzīvē, bet kliedzošākie ir uzveikta psoriāze, C hepatīts, diabēts.

Laminine var palīdzēt arī jums! Tikai jautājiet un es jums palīdzēšu. Iegādāties Laminine var reģistrējoties šeit: Pasūtīt Laminine

Kurjers piegādās Laminine tieši jums uz mājām Latvijā, Krievijā, Ukrainā, Austrālijā, ASV, Kanādā, Malaizijā, Indonēzijā un vēl dažās citās valstīs.


You may also like...

2 komentāru

  1. Evita saka:

    Laminīns- kāda cena 1 iepakojumam?

  2. guntarsbr saka:

    Lapas augšā labajā pusē ir iespējams izvēlēties kādu no iespējām sakontaktēties ar mani privāti. Atsūtiet man vēstuli un es Jums atbildēšu uz Jūsu interesējošo jautājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *