fbpx

Pretstresa programma

stressMūsdienās daudziem aktīviem cilvēkiem visās valstīs ir aktuāls hroniskais stress. Tas strauji novājina organisma aizsargspējas, samazina darba produktivitāti, novājina imunitāti. Tā ietekmē pasliktinās visi organismā notiekošie procesi. Cilvēks kļūst noguris, agresīvs un viegli aizkaitināms.

Viens no stresa veidiem – brīvo radikāļu stress – ir paaugstināta noguruma iemesls. Mūsu šūnas ik brīdi tiek pakļautas brīvo radikāļu uzbrukumiem. To veicina ekoloģiskās problēmas, radiācija, elektromagnētiskais lauks, smēķēšana, alkohols utml. Otrs – nepietiekami bagāts uzturs. Tas bieži ir paaugstināta noguruma, aizkaitināmības, novājinātas atmiņas iemesls.

Trešais stresa iemesls – Centrālās nervus sitēmas (CNS) tonusa pazemināšanās. Pastāvīgas stresa situācijas strauji novājina CNS, īpaši alkohola un nikotīna slodzes apstākļos. Arī organisma atūdeņošanās strauji samazina CNS darbspējas.

Šūnas aizsardzība no brīvajiem radikāļiem ir pats smalkākais un efektīvākais organisma darbaspēju paaugstināšanas mehānisms. Viens no drošākajiem antioksidantiem – Microhydrin Plus. Tas pasargā šūnas membrānu (īpaši neironus) no bojāejas.

Coral Lecithin – atjauno nervu šūnu mielina apvalku, ietekmē nervu impulsu caurgājamības ātrumu pa nervu atzariem, kas ir viens no svarīgākajiem to pilnvērtīga darba rādītājiem, paaugstina dzīves tonusu un garīgās darbaspējas.

Combination Five satur speciāli atlasītas sastāvdaļas, kas kopā darbojas kā efektīvs nomierinošs līdzeklis.

Neurobright augu sastāvdaļu komplekss nodrošina pilnvērtīgu smadzeņu šūnu darbību, uzlabo garīgās darba spējas, atmiņu, uzmanību, palīdz mazināt stresu.

Griffonia nepieciešama gan centrālajai gan perifērajai nervu sistēmai. Tā palīdz samazināt trauksmes sajūtu un depresiju.

Organismā nepieciešams uzturēt oprimālu ūdens līdzsvaru, priekšroku dodot tīram bioloģiski pieejamam ūdenim, kas bagātināts ar Coral Mine.

Pretstresa programmaVisus šos dabīgos līdzekļus varat iegādāties ar atlaidi reģistrējoties Koraļļu klubā (Coral club) šeit: Reģistrācija

Vai arī vaicājiet man pa augšā redzmajiem kontaktu veidiem.

Please follow and like us:

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 3 =