Sirds stiprināšana

sirds  Kāpēc rodas sirds problēmas?

Sirds – tā ir cilvēka organisma “mazais saimnieks”. Visas dzīves laikā šis dzīvais motors, nepārtraukti strādājot, pārsūknē tonnām asiņu. Sirds muskulis vairāk par visiem cieš kolosālu pārslodzi un bieži kļūst vājš pirms laika. Galvenā pārslodze – laiks, taču to nevar apstādināt. Bez tam, ļoti svarīgi ir sekojoši faktori:

Šūnu enerģētiskās barošanās traucējumi. Kā jebkurām citām, arī sirds šūnām ir nepieciešams pilnvērtīgs ikdienas uzturs. Mēs taču ēdam 3 reizes dienā, bet sirds strādā 24 stundas diennaktī, tāpēc tās šūnām ir nepieciešami enerģijas krājumi. Ar to arī vienmēr rodas problēmas.

Miokarda šūnu membrānas bojājumi brīvo radikāļu uzbrukuma ietekmē ir viens no galvenajiem šūnu novecošanās iemesliem. Daudzi ikdienas dzīves faktori, sākot ar vienkāršu sauļošanos līdz smēķēšanai, ir brīvo radikāļu lavīnveida uzbrukuma avoti. Tādēļ ir nepieciešama pilnvērtīga organisma, galvenokārt, šūnu membrānu antioksidantā aizsardzība.

Stresi – visizplatītākais sirds darbības traucējumu iemesls. Tie ievērojami novājina šūnas enerģētiskos resursus.

Kālijs – galvenais starpšūnu elements, kas nodrošina vispusīgu ietekmi uz sirdsdarbības funkcijām. Tā deficīts izraisa dažādus traucējumus, pirmām kārtām, attīstās aritmija. Mēs bieži “zaudējam” kāliju stresa laikā, kā arī pārlieku lietojot vārāmo sāli, alkoholu, cukuru un kafiju.

Ūdens trūkums organismā izraisa asins sabiezēšanu un paaugstina sirds muskuļa slodzi, kas izraisa virkni dažādu problēmu.

Sirds muskuļa stiprināšanas programma

Sirds muskuļa atjaunošana un nostiprināšana ir ļoti grūts un svarīgs uzdevums. Sirdi ir nepieciešams barot šūnu līmenī ar vitamīniem, minerāliem, taukskābēm, tad tā uzticami strādās. Enerģijas uzkrāšanās mehānisms sirds šūnās ir atkarīgs no tā, vai organismā ir COENZYME Q-10. Ar laiku tā izstrāde organismā samazinās, tāpēc nepieciešama šīs svarīgās vielas papildus uzņemšana.

Nepiesātinātās omegas klases taukskābes ir šūnu membrānas pamatā un nodrošina organismam enerģiju. Dabīgais komplekss OMEGA 3/60 katrā kapsulā satur 60% Omega 3 un Omega 6 taukskābju dienas devu.

Tā kā kālijam ir svarīga nozīme sirdsdarbības, asinsvadu regulēšanā un muskuļu aktivitātes nodrošināšanā, tad to nepieciešams organismā regulāri papildināt viegli uzņemamā formā. Šo uzdevumu veiksmīgi atrisina Koraļļu kluba produkts PENTOKAN.

APRICOTABS satur noderīgu vielu kompleksu (kāliju, magniju, dzelzi, fosforu, vitamīnus C, E, B5, B6, B3 un aminoskābes). Tas stimulē muskuļu saraušanos un nervu impulsu nodošanu, nodrošina arteriālā asinsspiediena stabilitāti, uztur ūdens – sāļu līdzsvaru.

Sirds izturība ir proporcionāla LECITĪNA koncentrācijai sirds muskulī. Produkta CORAL LECITHIN loma ir nodrošināt organismu ar šo vielu pietiekamā daudzumā.

Ir pat apkopots speciāls komplekts, kas palīdz uzturēt sirds veselību – Cardio pack.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *