fbpx

Saaukstēšanās slimību novēršana

Saaukstēšanās  Saaukstēšanās slimību novēršana un profilakse ar dabiskiem līdzekļiem.

Sācies aukstais laiks. Aukstums vēl tikai lien mūsu mājās, bet daudzi no mums jau  šņaukājas, klepo un saķēruši gripu vai temperatūru. Saaukstēšanās slimību pieaugumu ilgi nebūs jāgaida.

Tāds ikdienišķs joks: ja iesnas neārstē, tās ilgst pusmēnesi, ja ārstē – pāriet jau divās nedēļās. Vai tā tas ir? Vai pret iesnām jāizturas ar nopietnību vai atstāt visu paša organisma spēku ziņā? Un tomēr humoristiem nav taisnība. Daudzi cilvēki vieglprātīgi attiecas pret augšējo elpošanas ceļu saslimšanām un deguna blakusdobuma gļotādas iekaisumu – sinusītu. Saka – pašas pāries. Taču pēdējos gados saslimšanas gadījumu skaits ar sinusītu pārsniedzis pat tādu izplatītu saslimšanu kā hroniskais tonsilīts (mandeļu iekaisums). Galvenie iemesli ir divi – parādījušies agresīvi, pret zālēm izturīgi, baktēriju veidi un ārsti plaši, bet ne vienmēr attaisnojami, ārstēšanā pielieto antibiotikas.

Elpošanas ceļiem un deguna dobumiem ir sava aizsardzības sistēma kurā ietilpst epitēlijaudi, gļotu dziedzeri un sekrēts, kurš klāj elpošanas ceļus. Iekšējā sekrēta daļa ir ļoti šķidra un tajā ir šūnas, kuras kustina matiņus un izvada gļotas no deguna. Šis mehānisms aizsargā elpošanas ceļus, iznīcinot 60-80% vīrusu un baktēriju. Bez tam, šķidrajā sekrētā ir daudz antiķermenīšu, kuri neļauj slimību ierosinātājiem piekļūt gļotādai. Bet ja viņi tomēr ir pārrāvuši šo aizsargbarjeru, tad sākas iekaisums.

Sinusīts pirmām kārtām paralizē visu aizsargsistēmu, visus tās elementus  – piemēram, matiņi knapi kustās, sekrēts kļūst vai nu biezs un lipīgs vai arī tieši pretēji – šķidrs un deguns pārvēršas notekcaurulē. Ja aizsargsistēmā sākušies traucējumi, gan pie saaukstēšanās gan iesnām, katram 3.-4. bērnam cieš arī ausis un sākas otīts jeb vidusauss iekaisums. Un nereti notiek tā: iekaisums un sāpes ir beigušās, bet bērns slikti dzird. Šajā gadījumā viskozais un biezais sekrēts ir palicis vidusausī. Bet ja tas paliek arī deguna blakusdobumos, sākās hroniskais haimorīts (deguna blakusdobuma iekaisums). Te lūk arī atbilde – pāries pašas vai labāk atrast iespēju stiprināt visa organisma aizsargspēju un īpaši elpošanas ceļus. Bet ar ko tos stiprināt? Atbilde tiem, kas ar antibiotiku palīdzību, labākajā gadījumā, nav vēl ietekmējuši saslimšanas gaitu.

Par laimi daba piedāvā mums savus līdzekļus ar kuru palīdzību dabīgā ceļā var celt organisma aizsargspēju un neļaut mums saslimt. Turpmāk uzskaitīšu vairākus no tiem.

 1. Alvejas sula – Aloe vera. Es zinu ļoti daudzus vecākus, kuri ar šīs sulas palīdzību ir spējuši pārraut nebeidzamo iesnu un saaukstēšanās slimību apli saviem bērniem. Šos bērnus vairs nav jāpierunā iedzert alvejas sulu – viņi paši jau zina, kas jādara, lai neslimotu.

Alvejas sula stiprina imunitāti, tiek galā ar iekaisuma procesiem jebkurā organisma stūrītī, iznīcina baktērijas un  atņem vīrusiem to iznīcinošo spēku. Tā attīra audus un šūnas no šlakvielām un toksīniem tā likvidējot sāpes izraisošo mikroorganismu ierasto dzīves vidi. Alvejas sula piegādā šim pašām šūnām un audiem trūkstošos vitamīnus, fermentus un citas uzturvielas, aizbaidot saaukstēšanās slimības.

 2. Aloe activator – preparāts uz Aloe vera bāzes, ar kura palīdzību var iedarboties lokāli: to pilina degunā, skalo kaklu, un visas lieliskās alvejas īpašības iedarbojas tieši „kaujas laukā”. Tas atjauno vietējo aizsardzības sistēmu, likvidē iekaisumu un nogalina sāpes izraisošos organismus. Activators satur 99.6% stabilizētu alvejas gelu, alantoīnu, šūnu augšanas un atjaunošanās faktoru.Tas ir lielisks mitrinātājs, kas satur fermentus, aminoskābes un polisaharīdus.

Lieto pie griezumiem, nobrāzumiem un sastiepumiem, kukaiņu kodumiem, muskuļu spazmām. Var pilināt ausīs, skalot kaklu sāpju un angīnas gadījumā, pilināt acīs sausu acu gadījumos.

3. Aloe First – vēl viens preparāts uz tā pat dzīvinošā auga bāzes, kurš ir neaizvietojams pie sāpoša kakla. Kā jebkurš smidzinātājs, First nāk talkā, kad kontakts ar bojāto virsmu ir apgrūtināts, nevēlams vai izraisa sāpes.

Aloe First – lielisks līdzeklis pret saules apdegumiem, izsitumiem, alerģijām vai apdegumiem, kas radušies saskarsmē ar indīgiem augiem vai insektu kodumu rezultātā. Var lietot uz brūcēm, nobrāzumiem, izsitumiem, izgulējumiem, iekaisumiem. Nomierina ādu, dezinficē., novērš iekaisumus ir ar sabalansētu PH līmeni.

4. Propoliss – tabletes, kas satur bišu karalienes antibiotikas, kura ar šo līdzekli nodrošina pilnīgi sterilu vidi savā bišu stropā. Tas arī stiprina cilvēka imūnsistēmu, par ko bitītēm tā arī neviens nav pateicies.

5. Forever Garlic-Thyme (ķiploks ar timiānu) – ķiploku eļļas kapsulas ar timiānu – ķiploks satur visstiprāko antibakteriālo vielu – allicīnu, kura viegli nogalina visus mikrobus. Evolūcijas ceļā, ķiploks ir izstrādājis vielas cīņai ar mikrobiem – fitoncīdus, kas ir augstāko augu  antibiotikas, tāpēc ķiploks ir viens no svarīgākajiem augiem imunitātes stiprināšanai. Timiāns – arī tam piemīt stipra antibakteriāla iedarbība. Katra kapsula ir kā 1000mg svaigu ķiploka daļiņu, bet bez specifiskās smakas un viegli uzsūcās organismā.

Preparāts sniedz vispārēju stiprinošu iedarbību uz organismu, regulē vielmaiņu un gremošanu, kā stiprs antioksidants aizsargā organismu pret brīvajiem radikāļiem, piedalās pie tauku pārvēršanas enerģijā, samazina slikto holesterīnu asinīs.

6. Forever Absorbent C – C vitamīns kompleksā ar auzu klijām, kas nodrošina tā pilnvērtīgu uzņemšanu organismā visā dienas garumā. Ir zināms ka gripas izraisītāju galvenais mērķis ir asinsvadu sieniņas. Tās bojājot, tiek traucēta asinsrite, bet vitamīns C to nepieļaus.

Tāds lūk preparātu komplekss cīņai ar saaukstēšanos, ko izraisa mūsu organisma nespēja taim pretoties. Var, protams, lietot arī kādu vienu no līdzekļiem, bet labāks rezultāts tiks sasniegts lietojot kompleksu un iedarbojoties uz visa veida saslimšanu izraisītājiem vienlaikus.

Ķiploks ar timiānu

Vitamīns CAugstāk minētie līdzekļi nav pieejami aptiekās un netiek tirgoti veikalos. Ja vēlaties tos iegūt savai lietošanai, sazinieties ar mani pa augstāk minētajiem kontaktiem vai sociālajos tīklos vai skype: briksons

Please follow and like us:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

20 − 17 =