fbpx

ProImmuno – imunitātes sargs

ProImmuno imunitātei

Nu jau otro gadu, sakarā ar populāro saslimšanu, imunitātei tiek pievērsta pastiprināta uzmanība un katrs to cenšas stiprināt, kā vien var. Vieni lieto citronus, ingveru, dzērvenes un citus dabas produktus, bet daļa joprojām iegādājās aptieku produktus. Es arī esmu par dabas produktiem. Bet cik daudz katra no tiem ir jāapēd, lai uzņemtu nepieciešamo vitamīnu devu? It sevišķi, ja vitamīnu daudzums produktos, sakarā ar zemes noplicināšanos, kļūst arvien mazāks. Un tas ir zinātniski pierādīts.

Tāpēc vienmēr ar apbrīnu uztveru kārtējos uztura bagātinātājus ar dabas vielu sastāvu, ko izstrādājuši zinātnieki. Šoreiz tāds izstrādāts tepat Eiropā – ProImmuno.

PROIMMUNO® ir uztura bagātinātājs, kura pamatā ir dabiskas sastāvdaļas, ieskaitot divas patentētas formulas, kas ietvertas novatoriskās ilgstošas darbības kapsulās, kas uzlabo aktīvo savienojumu uzsūkšanos.

PROIMMUNO® sastāv no augu izcelsmes sastāvdaļām, organiskā cinka un propolisa ekstraktiem ar plašu darbības spektru: atbalstot imūnsistēmas un elpošanas sistēmas optimālās funkcijas, kā arī veicinot organisma cīņu pret vīrusu infekcijām un iekaisumiem. Izejvielas, kas standartizētas attiecībā uz aktīvo savienojumu saturu, komponentiem ar augstu biopieejamību, patentēta ekstrakta iegūšanas metode – tas viss, lai optimāli uzturētu ķermeņa optimālo stāvokli, kas ir ārkārtīgi svarīgi infekcijām labvēlīgā sezonā.

Kāpēc nepieciešams stiprināt imunitāti?

Vīrusu infekcijas ir nopietna veselības problēma, un to gaita lielā mērā ir atkarīga no organisma vispārējā stāvokļa. Pārmērīga darba, stresa un nepietiekama uztura situācijā organisma stāvoklis pasliktinās, kas noved pie imūnās funkcijas traucējumiem un biežām infekcijām. Arī rudens – ziemas – pavasara sezonā imūnās funkcijas bieži tiek vājinātas, un infekcijas ir biežākas. Šajā gadījumā uztura bagātinātāji pareiza uztura veicinātāji, palīdz ātri atjaunot labu veselību. Turklāt infekcijas laikā atbilstoši uztura bagātinātāji var palīdzēt organismam cīņā pret vīrusiem un baktērijām, kā arī ar to saistīto iekaisuma procesu mazināšanā.

PROIMMUNO® ir paredzēts lietošanai kā palīglīdzeklis:

 • tiem, kas ikdienā vēlas uzturēt imūnsistēmas funkcijas, īpaši rudenī, ziemā un vasarā;
 • cilvēkiem ar samazinātu imunitāti ar atkārtotu augšējo un apakšējo elpceļu vīrusu un baktēriju infekciju problēmām;
 • cilvēkiem, kas ir īpaši uzņēmīgi pret elpceļu infekcijām, piemēram, veiktā darba veida dēļ (skolotāji, pedagogi, veselības aprūpes dienesti, cilvēki kuri bieži uzturas vietās, kur ir liels daudzums cilvēku);
 • gados vecāki cilvēki (hronisku slimību gadījumā pēc konsultēšanās ar ārstu).

Kā darbojas ProImmuno?

Uztura bagātinātājs DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® nodrošina organismu ar vērtīgām bioloģiski aktīvām sastāvdaļām. Preparātā esošais kvercetīns, luteolīns, galangīns, artepilīns C, apigenīns un tanzinons IIA, kā arī organiskais cinks sinerģiski atbalsta ieguvumus veselībai. Rezultātā tie palīdz imūnsistēmas un elpošanas sistēmas funkcijām gan veselības laikā, gan infekcijas laikā. Turklāt, pateicoties antioksidanta aktivitātei, uztura bagātinātājā esošie polifenoli palīdz uzturēt optimālu sirds un asinsvadu, plaušu un citu orgānu veselību, kuru efektīva darbība var palīdzēt aizsargāties pret smagām infekcijām. Ir svarīgi atzīmēt, ka ekstraktu kā “bioloģiskā fona” klātbūtne bioaktīvajiem savienojumiem, kā arī fosfolipīdu vai rauga matricas patentēta formula no inaktivētām Saccharomyces cerevisiae šūnām veicina aktīvo komponentu optimālu biopieejamību.

Kā darbojas ProImmuno® patentētā flavonoīdu formula Kvercetīns un Luteolīns, kas iegūti no japāņu Sophora ziediem?

Kvercetīns uzlabo imūnsistēmu, palīdz organismam cīnīties ar iekaisumu un darbojas arī kā dabisks antioksidants. Kvercetīna ietekme uz imūnsistēmu un iekaisuma procesiem ir daudzvirzienu, kas ir plaši aprakstīts zinātniskajā literatūrā un apstiprināts ar daudziem klīniskiem pētījumiem. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka zinātniskajos pētījumos, ieskaitot tos, kas veikti 2020. gadā, kvercetīns arī parāda daudzsološu efektu, atbalstot ķermeņa cīņu pret vīrusu infekcijām. Kvercetīns, potenciāli vēršoties pret vīrusu proteāzēm un atbalstot elpošanas ceļu veselību, var palīdzēt aizsargāt organismu infekcijas sezonā.

Turklāt pozitīvās ietekmes uz veselību dēļ kvercetīns palīdz uzturēt optimālu sirds, asinsvadu, locītavu un kuņģa-zarnu trakta veselību. Pateicoties tam, tas uzlabo organisma vispārējo stāvokli, kas ir ārkārtīgi svarīgi saistībā ar tā aizsardzību rudens, ziemas un pavasara periodā.

Kvercetīns pastiprina C vitamīna iedarbību, kas ir dabisks antioksidants, kas infekciju un veselīgas imūnsistēmas uzturēšanas kontekstā tiek uzskatīts par svarīgu veselību veicinošu vitamīnu. Tāpēc ir arī izdevīgi apvienot ProImmuno® ar DuoLife Vita C.

Luteolīns ir vēl viens vērtīgs flavonoīds, kas atrodams japāņu Sophora ziedos. Tas var palīdzēt uzturēt imūnsistēmas un elpošanas sistēmas funkcijas. Tāpat kā kvercetīns, arī luteolīns ir izdevīgs zinātniskos pētījumos cīņā pret vīrusu infekcijām.

Turklāt antioksidantu īpašību dēļ luteolīns veicina skābekļa brīvo radikāļu izvadīšanu no organisma, palīdzot samazināt oksidatīvo stresu. Tādējādi tas atbalsta asinsrites sistēmas darbību, palīdz regulēt holesterīna un glikozes līmeni asinīs, kā arī palīdz palēnināt novecošanās procesu. Uzlabojot asinsrites, elpošanas un imūnsistēmas funkcijas, tas var palīdzēt organismam samazināt nopietnu vīrusu infekciju un ar tām saistītu komplikāciju risku.

Ko nozīmē kvercetīna fosfolipīda formulas definīcija?

Šī formula ir balstīta uz patentētu tehnoloģiju, kurā kvercetīns tiek kombinēts ar dabīgiem fosfolipīdiem, padarot to daudz bioloģiski pieejamāku nekā parastās izejvielas. Kvercetīna formulas uzlabotā biopieejamība ir apstiprināta publicētā klīniskā pētījumā, kurā piedalījās 12 veseli brīvprātīgie. Pētījuma rezultāti liecina, ka iekšķīgi lietojamā kvercetīna līmenis formulas veidā asins plazmā sasniedz 20 reizes augstākas vērtības nekā gadījumā, ja tiek izmantotas tikai izejvielas, kas nav šīs formulas. Cita starpā pētījumā izmantota 250 mg fosfolipīdu kvercetīna deva, kas ir identiska tai, kas atrodama 2 ProImmuno® kapsulās.

Cinks preparātā parādās kā patentēta formula no inaktivētas rauga šūnas Saccharomyces cerevisiae. Kā šī formula atšķiras no “parastā” cinka?

Preparātā esošajai formulai ir paaugstināts un standartizēts dabiskā organiskā cinka saturs. Tomēr tas ir arī daudzu citu vērtīgu uzturvielu vērtīgums. Formulu iegūst, fermentējot un pēc tam inaktivējot īpašus Saccha-romyces cerevisiae rauga celmus. Raugs ir dabiska dārgumu lāde, kurā ir daudz vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu, tos papildus audzē un baro, pēc tam apstrādā un žāvē maigos apstākļos, kas ļauj uzglabātajiem vitamīniem un minerālvielām mijiedarboties ar dabisko rauga matricu, kas ir viņu ” bioloģiskais fons “un garantē to ilgmūžību un kvalitāti. Iegūtais gala produkts satur dabisku, viegli absorbējamu barības vielu kompleksu ar noteiktu standartizētu organiskā cinka daudzumu.

Cinks ir viens no galvenajiem organisma mikroelementiem, bet tā saturs pārtikā parasti ir nepietiekams; pat katrs trešais cilvēks pasaulē cīnās ar cinka deficītu, tāpēc ieteicams papildināt šo mikroelementu, īpaši infekcijas pakļaušanas periodos. Cinks veicina sistēmiskas homeostāzes uzturēšanu, piedalās organisma imūnprocesos, tas ir nepieciešams imūno šūnu – limfocītu – sadalīšanai un diferenciācijai, kā arī samazina smago metālu toksisko iedarbību uz sistēmu un orgānu funkcijām. Kā vērtīgs antioksidants tas var aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Cinkam ir arī laboratorijas un klīniskie pētījumi, kas var palīdzēt organismam cīnīties ar vīrusu izraisītām infekcijām.

Propolisa ekstrakti, ko satur bioloģiski aktīvā piedeva ProImmuno® pateicoties savstarpējai sinerģijai, savstarpēji uzlabo savas vērtīgās īpašības veselības uzlabošanai, kā arī uzlabo citu produktā esošo sastāvdaļu efektīvu iedarbību.

Propoliss ir ļoti sarežģīts produkts, ko bites ražo no bišu līmes un ziedputekšņiem. Preparāts satur divus propolisa ekstraktus: brūno un zaļo propolisu. Tie atšķiras pēc sastāva un izcelsmes, taču abi ir ārkārtīgi vērtīgi bioloģiski aktīvu savienojumu avoti, kas ir labvēlīgi veselībai.

 • Brūnais (Eiropas) propoliss nāk galvenokārt no melnās papeles (Populus nigra); šīs izcelsmes izejvielas tiek uzskatītas par īpaši vērtīgām – tas ir saistīts ar augsto polifenolu saturu, ieskaitot veselību veicinošo galangīnu. Galangīna saturs ProImmuno® ir stingri noteikts (standartizēts). Preparātā izmantotais brūnā propolisa ekstrakts tiek iegūts, izmantojot patentēto Multi Dynamic Extraction (M.E.D.®) ekstrakcijas metodi, kas ļauj ļoti efektīvi iegūt bioloģiski aktīvus savienojumus no izejvielām.
 • Zaļo propolisu ražo, piedaloties medus bitēm no Brazīlijas auga Baccharis dra-cunculifolia. Šis propoliss ir ārkārtīgi vērtīgs attiecībā uz tā ieguvumiem veselībai. Visvērtīgākais bioloģiski aktīvais savienojums ir artepilīns C, kas ļoti raksturīgs zaļajam propolisam; tā saturs citā propolīzē ir daudz mazāks. Uztura bagātinātājā esošais zaļā propolisa ekstrakts ir standartizēts artepilīnam C.
 • Propoliss (gan zaļš, gan brūns) ir dokumentēts ar daudziem zinātniskiem ziņojumiem (ieskaitot jaunus no 2020. gada), kā arī preklīniskie un klīniskie pētījumi, saskaņā ar kuriem tas palīdz organismam cīnīties ar vīrusu un baktēriju infekcijām. Propoliss arī uzlabo imūnsistēmas veselību, palīdz aizsargāt ķermeni rudens vai pavasara saulgriežos un veicina pareizu elpošanas sistēmas darbību. Antioksidantu īpašību dēļ propoliss var arī palīdzēt aizsargāt organismu no oksidatīvā stresa sekām, palīdzot uzturēt normālas sirds, asinsvadu, smadzeņu un citu orgānu funkcijas.

Sarkano sakņu salvija (pazīstama arī kā Dangshen vai Ķīnas salvija) ir ārkārtīgi vērtīgs augs veselībai, kas pazīstams ķīniešu tradīcijās …

… un jau daudzus gadus tiek novērtēts arī Eiropā un ASV. Kā uztura bagātinātājs Dansheng ir pirmais tradicionālais ķīniešu veselību veicinošais augs, kas ir iekļauts Amerikas Farmakopejā un pirmais, kuru apstiprinājusi Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) klīniskajiem pētījumiem. Augs atrodas arī Eiropas un Polijas farmakopejā. Izejvielām ir veselību veicinoša iedarbība, ko apstiprina zinātniskie ziņojumi un daudzi klīniskie pētījumi: tas uzlabo ne tikai imūnsistēmas, bet arī elpošanas trakta un sirds un asinsvadu sistēmas funkcijas, kā arī palīdz uzturēt normālu holesterīna un glikozes līmeni asinīs, uzlabo nieru un centrālās sistēmas darbību. nervu sistēma. Pateicoties tam, tas palīdz uzturēt organisma vispārējo labo stāvokli, kas ir ļoti svarīgi saistībā ar tā cīņu pret vīrusu infekcijām. Īpaši vīrusu infekciju gadījumā slimības gaita lielā mērā ir atkarīga no imūnās, sirds un asinsvadu sistēmas un elpošanas sistēmas stāvokļa. Tanzinoni, īpaši tanzinoni IIA, ir vērtīgas aktīvās sastāvdaļas sarkano sakneņu salvijā. Viņiem piemīt zinātniski pierādīta iedarbība, kas var palīdzēt aizsargāt organismu pret vīrusiem. Tanshinone IIA saturs ProImmuno® ir stingri noteikts (standartizēts).

Apigenīns uzlabo pārējo preparātā esošo polifenolu, tostarp kvercetīnu, luteolīnu un galangīnu, darbību.

Apigenīns ir vērtīgs augu flavonoīds ar daudziem dokumentētiem ieguvumiem veselībai, piemēram, imūno un elpošanas sistēmas un antioksidantu aktivitāti42 . Ievērības cienīga ir arī apigenīna iespējamā ietekme uz organisma stāvokli infekciju pieauguma sezonā; tika atklāts, ka apigenīns var uzlabot organisma cīņu pret vīrusu infekcijām.

Apigenīna biopieejamība ir ļoti atkarīga no efektīvi funkcionējošas zarnu mikrofloras, tāpēc ir lietderīgi to kombinēt ar probiotikām.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® palīdz:

 • organisma imunitātei,
 • organisma cīņā pret vīrusu un bakteriālām infekcijām,
 • organisma cīņā pret iekaisuma stāvokli,
 • elpošanas ceļu funkcijām,
 • sirds un asinsvadu sistēmas darbam,
 • antioksidantu procesiem.

ProImmuno iepakojumā ir 60 kapsulas un to lieto pa 1 kapsulai 1-2 reizes dienā.

Tā cena ir 30 eur, bet to var iegādāties ar atlaidi , reģistrējoties šeit: Duolife ProImmuno

ProImmuno ietilpst arī speciāla imunitātes stiprināšanas komplekta sastāvā, ko izstrādājuši Eiropas zinātnieki. Iepazīties ar šo komplektu imunitātei vari šeit: Imunitātes komplekts

Please follow and like us:

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − six =