FitoGuard Pro pret saaukstēšanos

PhytoGuard pro

PhytoGuard Pro – Proaktīva aizsardzība pret saaukstēšanos

Tuvojās rudens un līdz ar to arī saaukstēšanās sezona. Lielākai daļai cilvēku starpsezonas periods nav vieglākais pārbaudījums. Temperatūras un gaisa mitruma maiņas ik gadu provocē respiratoro  saslimšanu “epidēmijas”. Kāpēc tas notiek? Pie pastāvīgiem riska faktoriem pievienojas sezonālie un slodze imūnsistēmai būtiski pieaug.

Pastāvīgie riska faktori:

 • nelabvēlīga ekoloģiskā situācija pilsētās;
 • nepietiekama uzmanība pret savu veselību;
 • stress, kas negatīvi ietekmē imunitāti un samazina organisma aizsargspējas;
 • hronisks nogurums;
 • nepietiekams miegs.

Sezonālie riska faktori: temperatūras un mitruma maiņas, kas veicina infekciju izplatīšanos un mazina organisma pretestību (noturību pret vīrusiem un baktērijām).

Cilvēkiem vajadzētu izolēt sevi un savus tuviniekus no kontaktēšanās ar infekciju nēsātājiem.Taču vairumam cilvēku nav iespēju radīt priekš sevis īpašus apstākļus: ir jāiet uz darbu, ik dienas jālieto sabiedriskais transports, jākomunicē ar kolēģiem, partneriem, klientiem, draugiem un radiniekiem. Arī sejas maska – nav izeja: to var lietot autobusā vai metro, taču diez vai jūs ar to iesiet uz sanāksmi, tikšanos vai biznesa pārrunām. Turklāt daudziem tā šķiet neērta un neglīta.

Tādā gadījumā labākais problēmas risinājums – aktivizēt imunitāti, lai palīdzētu organismam pasargāt sevi dabīgā veidā.

PROFILAKSE – labākā aizsardzība! Šajā gadījumā izeja ir viena – aktivizēt imunitāti, lai palīdzētu organismam pasargāt sevi.  

Palīgā nāks PhytoGuard PRO – produkts imunitātes aktivizācijai un antioksidantu aizsardzības paaugstināšanai, kas radīts uz fitosastāvdaļu bāzes.

PhytoGuard PRO ieteicams tiem, kas:

 • Tiecas sevi un savus tuviniekus pasargāt no saaukstēšanās slimībām jebkurā gadalaikā.
 • Ārstēšanas vietā izvēlas profilaksi
 • Katru dienā strādā un komunicē ar cilvēkiem
 • Cenšas izvēlēties līdzekļus uz augu bāzes

Galvenais Phytoguard PRO trumpis ir HARMONISKA DABĪGO SASTĀVDAĻU KOMBINĀCIJA, kas nepieciešama veselības uzturēšanai un imunitātes aktivizācijai. Beta-glikānu, ēterisko eļļu un augu ekstraktu sinerģiskais komplekss, paaugstinās organisma noturību pret dažādām infekcijām, paātrinās atveseļošanos, stiprinās veselību kopumā.

Beta glikāni (β – glikāni)– tā ir galvenā sastāvdaļa, kas nodrošina produkta iedarbību. Tās ir vielas, kurām piemīt spēcīga imūnmodulējoša un pretiekaisuma iedarbība. To lietošana nodrošina organisma aizsargspēju uzturēšanu, asinsvadu stāvokļa uzlabošanos.

Tā ir inovatīva sastāvdaļa, kas pagaidām reti sastopama bio aktīvo piedevu sastāvā. Turklāt augsta beta glikānu efektivitāte ir eksperimentāli pierādīta pētījumu un medicīniskās prakses laikā. Cita svarīga šo vielu īpašība ir – drošība. β – glikānu pētījumu un klīnisko pētījumu laikā netika atklātas praktiski nekādas toksiskas pazīmes vai blakusefekti uz cilvēka organismu.

Galvenie beta glikānu avoti ir: auzas, mieži, koksnes sēnes, brūnaļģes, alus raugs.

Oregāno (raudene) un timiāna (parastais mārsils) ēteriskās eļļas tiek plaši izmantotas dažādu valstu tautas un tradicionālajā medicīnā, pateicoties savai pretmikrobu un pretiekaisuma iedarbībai. Eļļu antioksidantās īpašības veicina jaunības un augsta tonusa saglabāšanos.

Pateicoties savām dziednieciskajām īpašībām oregano un timiāna ēteriskās eļļas tiek plaši izmantotas aukstajās un karstajās inhalācijās, kas ļauj ievērojami atvieglot stāvokli saaukstēšanās gadījumā – mazina deguna aizlikumu, atvieglo atklepošanu, mazina sāpes kaklā.

Tāpat šīs eļļas izmanto aroma lampās – gaisa attīrīšanai telpās.

Salvijas lapu ekstrakts ir bagāts flavonoīdu, polifenolu un terpēnu avots – dabīgo vielu, kas veicina vispārēju veselības stiprināšanu un uzturēšanu. Turklāt tajā ir fitolundi – vielas, kam piemīt izteikta iedarbība pret augšējo elpceļu infekcijām. Sastāva bagātība nosaka salvijas dziedinošo iedarbību, pateicoties kam, tā jau no vēsturiski tika izmantota dažādu valstu tautas medicīnā. Tādējādi, salvija palīdz saaukstēšanos slimību, kakla sāpju gadījumos. Šiem mērķiem to lieto kā lapu novārījumu vai uzlējumu.

Salvija sniedz antiseptisku un lokālu pretiekaisuma iedarbību, nomācot mikroorganismu dzīvības spēju. Tā bieži ir dažādu krūšu tēju maisījumos, ko lieto klepus atvieglošanai bronhītu un plaušu iekaisumu gadījumos. Salvijas lapu ekstrakts ir daudzu populāru pretklepus ledeņu, pastilu un sīrupu sastāvā.

Tāpat arī šis augs palīdz aktivizēt imūno aizsardzību un pretošanos brīvo radikāļu iedarbībai, kavējot organisma novecošanos.

Astragāla saknes ekstrakts satur bioaktīvo vielu komplektu, tajā skaitā flavonīdus, saponīnus, aminoskābes, polisaharīdus, miecvielas un ēteriskās eļļas, vitamīnus un mikroelementus, starp kuriem ir īpaši svarīgais minerāls – selēns.

Astragāls sniedz imūnstimulējošu, pretmikrobu un antibakteriālu iedarbību. Veicina šūnu procesu regulāciju, ļauj neitralizēt oksidēšanās stresa radītās sekas.

Tautas medicīnā astragāla sakni bieži izmanto saaukstēšanās slimību ārstēšanai.

Lietošana: 1 kapsula 1 reizi dienā nodrošinās imunitātes uzturēšanu, kad tas ir īpaši aktuāli.

PhytoGuard Pro palīdz:

 • paaugstināt organisma dabīgo aizsardzību, stiprinās imunitāti.
 • Atvieglos stāvokli saaukstēšanās laikā.
 • Saglabās veselību, paaugstinās organisma tonusu.

Sastāvs: Timiāna eļļa 120 mg, oregano eļļa 120 mg, beta glikāni 75 mg, salvijas lapu ekstrakts 50 mg, astragāla saknes ekstrakts 30 mg.

Iepakojumā 30 kapsulas.

PhytoGuard Pro par 17.39 eur ar atlaidi iespējams iegādāties Coral Club internetveikalā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

PhytoGuard pro

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *