fbpx

Energy Diet kokteiļi

Energy Diet veselīgie olbaltumvielu kokteiļi.

Katru dienu mūsu ķermenim ir nepieciešami vitamīni, minerālvielas un vēl daudz kas cits. Tikai ikdienas steigā ne vienmēr mēs pie tā piedomājam, ko mēs apēdam un vai tas satur visas tās sastāvdaļas, kas mums katru dienu ir nepieciešamas. Tāpat zinātnieki ir izpētījuši, ka arī augļi un dārzeņi vairs nesatur tik daudz vitamīnus un minerālvielas kā agrāk. Tas ir saistīts ar to industriālo audzēšanu un zemes noplicināšanos.

Tāpēc zinātnieki ir izstrādājuši Energy Diet, kas katrā porcijā satur nepieciešamās uzturvielas pareizai ķermeņa darbībai: sabalansētu olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu kompleksu, šķiedrvielas, 12 vitamīnus un 11 minerālvielas. Sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas nodrošina pareizu vielmaiņas procesu. Normālu smadzeņu aktivitāti nodrošina pareizi sabalansēti ātrie un lēnie ogļhidrāti. Un atjaunošanos pēc aktīvas dienas vai treniņiem tiek nodrošināta ar olbaltumvielu palīdzību.

Energy Diet uztura sistēma atbilst aktīva cilvēka dzīves veidam un stilam. Regulāra Energy Diet kokteiļu lietošana papildina ikdienas uzturu ar tik nepieciešamajām uzturvielām, ko ikdienas steigā ne vienmēr varam uzņemt ar pārtiku.

Energy Diet sastāvā ir vitamīni, minerālvielas, ātrie un lēnie ogļhidrāti, augu un dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, tauki un nepiesātinātās taukskābes, šķiedrvielas, fermentu komplekss, Acerola ķirši un bišu māšu peru pieniņš.

Kā strādā Energy Diet sastāvdaļas:

 • olbaltumvielas – organisma celtniecības materiāls, stipri muskuļi, sāta sajūta,
 • tauki – līdzena āda, skaisti mati,
 • ogļhidrāti – enerģijas lādiņš uz vairākām stundām, uztura kaloriju kontrole,
 • šķiedrvielas – attīrīšanās un toksīnu izvadīšana,
 • vitamīni – laba pašsajūta, dabīga aizsardzība no slimībām, veselīgs izskats, palēnina novecošanās procesus,
 • minerālvielas – izturīgi kauli un zobi, stipra nervu sistēma, laba atmiņa, apetīte un dzīves tonuss, augstas darbspējas, holesterīna izvadīšana,
 • fermenti – viegluma sajūta, maksimāla uzturvielu uzņemšana organismā,
 • Acerola ķirši un bišu māšu peru pieniņš – tonuss un organisma atjaunošanās.

Energy Diet pareizam uzturam un formas uzturēšanai.

 • Uzlabo vielmaiņu – regulāri lietojot sabalansētu uzturu, uzlabojas visu uztura komponentu vielmaiņa un uzsūkšanās procesi,
 • Veido pareizus ēšanas paradumus – pareizs uzturs pats par sevi veicina atteikšanos no kaitīgiem ēšanas ieradumiem. Energy Diet neizgrūž no mūsu uztura normālus ēdienus, bet palīdz gudri plānot savus ēšanas paradumus un diētu.
 • Vispārēja organisma atveseļošana – sakarā ar to, ka tiek lietoti sabalansēti kokteiļi, visas organisma sistēmas sāk darboties pareizi un ar laiku normalizē svaru, holesterīna līmeni, asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs.

Energy Diet – svara samazināšanai.

 • Efektīva svara samazināšana – tiek zaudēts svars, jo notiek uzkrāto tauku dedzināšana, bet organismam nav barības vielu deficīts. Olbaltumvielu, ar ko bagāti ED kokteiļi,  uzņemšana organismā prasa daudz lielāku enerģijas patēriņu: 2x lielāku kā tauku un 4x lielāku kā ogļhidrātu uzņemšana. Attiecīgi tiek tērētas tauku rezerves,
 • Psiholoģiskais komforts – garšīgie un daudzveidīgie Energy Diet produkti padara diētu vieglu un patīkamu,
 • Stabils rezultāts – mēs pierodam pie pareiza uztura un mazinās pārēšanās un tieksme pēc kaitīgiem produktiem,
 • Enerģija aktīvam dzīves stilam – Acerola un bišu māšu peru pieniņš ir nepārspēti dabīgi vitamīnu avoti, kas veicina organisma tonusa uzturēšanu pie svara samazināšanas.

Energy Diet sportam.

 • Liels daudzums enerģijas ilgam laikam – katra ED porcija satur gan ātros gan lēnos ogļhidrātus, kas vienmērīgi nodrošina organismu ar enerģiju. Bet pietiekams olbaltumvielu daudzums un šķiedrvielas samazina ogļhidrātu uzsūkšanos, kas nodrošina sāta sajūtu vēl 2-3 stundas pēc kokteiļa lietošanas,
 • Ātra un nekaitīga suška – suška jeb ķermeņa žāvēšana nozīmē tauku % samazināšanu. Pus porcija ED kokteiļa pirms intensīva treniņa un 1.5 porcijas kokteiļa pēc. Tādā tempā ķermenis maksimāli ātri “žāvējās”, pārstrādājot taukus enerģijā un saglabājot muskuļus, kas nepieciešami treniņam. Šeit ED kokteili nepieciešams gatavot uz ūdens bāzes,
 • Vieglums dienas laikā – sastāvā esošās 3 veidu olbaltumvielas (kazeīns, soja un zirņu olbaltums) nodrošina organismu ar visām nepieciešamajām aminoskābēm vajadzīgajā daudzumā nepārslogojot vielmaiņas sistēmu.

Energy Diet ir ērti lietojams. Garšu daudzveidība piepildīs jebkura gardēža vēlmes. Iespējams gan lietot katru veidu atsevišķi vai sajaukt vairākas garšas kopā. Pieejamas šādas garšas: vaniļas, šokolādes, kapučīno, zemeņu, aveņu, banānu, kafijas, kā arī omlete, sēņu un vistas zupas.

Kokteiļu sastāvā tikai dabīgas izejvielas. Satur sabalansētas augu un dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, nepiesātinātās taukskābes, ātros un lēnos ogļhidrātus, 12 vitamīnus, 11 minerālvielas, 18 aminoskābes, fermentu kompleksu un šķiedrvielas.

Please follow and like us:

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

seventeen − 7 =