fbpx

APLGO produkti veselībai

Pāris nedēļas atpakaļ atklāju priekš sevis jaunu veselības industrijas kompāniju. Kompānija APLGO tikko 11.novembrī nosvinēja savu 11 gadu jubileju. Piedāvājumā ir inovatīvs produkts veselības uzlabošanai sūkājamu ledeņu formā. Vēl iespējams iegādāties arī kosmētiku, zobu pastu kā arī dažus pārtikas produktus. Produkcija ir ražota no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām un ir ieguvusi Halal sertifikātu.

17 veselības produkti ir izstrādāti sūkājamu dražeju veidā. Katram no tiem dots 3 burtu saīsinātais nosaukums: GRW, GTS, NRM, ALT, PWR men, PWR women, RLX, SLD, STP, MLS, HRT, ICE, HPR, AIR, HPY, BRN, BTY.

Katrs no tiem satur līdz pat 40 dažādu zālīšu, augļu, ogu maisījumiem. Augu izvilkumi tiek iegūti ar jaunu, inovatīvu un patentētu tehnoloģiju, kas ļauj to aktīvās vielas pārnest produktos, kas ļauj atrisināt daudzas veselības problēmas.

Tāpat kā dažādi ārstniecības augi katrs palīdz pie kādām saslimšanām, te arī katrs produkts paredzēts savam mērķim. Katrs produkts satur dažādu ārstniecības augu informāciju un produktos apkopotie augu maisījumi var novērst saslimšanas vai atvairīt to attīstīšanos, lietojot profilaktiski.

Vēl viens šo produktu jaunums ir, ka šīm aktīvajām daļiņām tiek piešķirts negatīvo jonu lādiņš, kas labvēlīgi ietekmē mūsu organisma šūnas.

Saslimšanu, oksidācijas procesos un citos šūnu bojājumu gadījumos, tās iegūst pozitīvu lādiņu. Lai tās ārstētu vai salabotu, tām nepieciešams negatīvais lādiņš, kas ir mūsu produktos.

Vēl viens liels produkta plus ir, ka, lai nokļūtu organismā, tam nav jāiet caur zarnu traktu, kur tas var zaudēt savas vērtīgās sastāvdaļas. Tas ir ledenes formā, ko liek zem mēles un nosūkā. Tādējādi viss labums tiek uzņemts uzreiz asinsritē un jau pārdesmit minūšu laikā nokļūst šūnās, kur sāk savu aktīvo atveseļošanas darbu.

Ja arī vēlies uzlabot savu veselību vai attīstīt savu uzņēmējdarbību, palīdzot citiem, droši spied uz saites un aplūko produktus: APLGO produkti.

Novembrī reģistrēšanās ir bez maksas. Pēc reģistrācijas es ar Tevi sazināšos, lai pastāstītu, kā izdevīgāk sasniegt savus mērķus.

Please follow and like us:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *