fbpx

ProSugar

ProSugar produkts tavas cukura vielmaiņas uzlabošanai.

Pasaulē arvien vairāk cilvēki slimo ar cukura diabētu, bet citi pat nenojauš, ka atrodas riska zonā. To izraisa mūsu dzīvesveids un lielais daudzums tik ērti lietojamo ātro ogļhidrātu. Bet, lai nenonāktu līdz pašai saslimšanai, kad jau jāsāk lietot ķīmiskās zāles vai pat insulīna injekcijas, ieteicams paskatīties dabas virzienā, kas var nodrošināt dabīgu alternatīvu uztura bagātinātāja formā.

Daudzus gadus ir palielinājusies cukura diabēta sastopamība, slimība kļūst par globālu epidēmiju. 2017. gadā visā pasaulē saslima kopumā 425 miljoni cilvēku; 90% gadījumu – II tipa cukura diabēts . Šāda veida cukura diabēts rodas cilvēkiem ar aptaukošanos un zemu fizisko aktivitāti, tāpēc profilaksē svarīgi ir sabalansēts uzturs, veselīgs dzīvesveids un rūpes par pareizu ķermeņa svaru un atbilstošu kustību daudzumu. Uzturot pareizu cukura līmeni asinīs un pareizu ķermeņa svaru, var būt noderīga racionāla piedeva, kuras pamatā ir vielmaiņas metabolismu organismā atbalstoši komponenti. PROSUGAR® NEW ir uztura bagātinātājs, kas stimulē vielmaiņas metabolismu organismā. Dabisko sastāvdaļu sastāvs, ieskaitot slepenu formulu no grieķu trigonellas sēklām, ir iekļauts novatoriskās modificētas darbības kapsulās, kas uzlabo aktīvo savienojumu uzsūkšanos.

PROSUGAR® NEW satur augu ekstraktus, kas stimulē ogļhidrātu metabolismu organismā, kas palīdz uzturēt pareizu ķermeņa svaru un pareizu glikozes un holesterīna līmeni asinīs, kā arī detoksikācijas procesus no organisma. PROSUGAR® NEW ir piemērots kā papildu uztura bagātinātājs:

 • tiem, kas vēlas uzturēt pareizu glikozes līmeni asinīs;
 • tiem, kas vēlas uzturēt pareizu ķermeņa svaru;
 • cilvēkiem ar aptaukošanos un lieko svaru;
 • tiem, kam ir problēmas ar pārmērīgu apetīti pēc saldumiem un uzkodām starp ēdienreizēm;
 • vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Kā darbojas aktīvās sastāvdaļas?

ProSugar slepenajai formulai, kas iegūta no grieķu trigonellas sēklas, ir plaša darbība, kas palīdz uzturēt pareizu glikozes līmeni asinīs. Tas ir saistīts ar saturošo aktīvo savienojumu darbības sinerģiju augos.

 • Pateicoties ievērojamam galaktomannānu daudzumam, grieķu trigonella stimulē kuņģa iztukšošanos, tādējādi veicinot glikozes līmeņa paaugstināšanos asinīs pēc ēšanas.
 • grieķu trigonellas sēklas satur daudz flavonoīdus un saponīnus – savienojumus ar antioksidantu īpašībām, kas palīdz noņemt skābekļa brīvos radikāļus. Pateicoties tam, tas palīdz novērst cukura diabētu, kā arī uzturēt pareizu holesterīna līmeni asinīs.
 • Netipiska aminoskābe, kas atrodama sēklās – 4-hidroksiizoleicīns – atbalsta optimāla cukura līmeņa uzturēšanu asinīs.
 • grieķu trigonella atbalsta glikozes uzņemšanu no asinīm caur aknu šūnām un taukaudu šūnām, veicinot cukura vielmaiņas regulēšanu organismā.

Cigoriņu sakņu un pupiņu sēklas satur barības vielas un bioaktīvas vielas, kas palīdz uzturēt pareizu ķermeņa svaru.

 • Cigoriņu saknē esošais inulīns (šķiedra) cilvēka organismā netiek sagremots; ir zems glikēmiskais indekss, un to var lietot diabētiķi. Inulīns pozitīvi ietekmē resnās zarnas mikrofloru, stimulējot probiotisko baktēriju attīstību. Tas arī stimulē zarnu kustīgumu, palīdzot regulāri iztukšot un uzturēt pareizu ķermeņa svaru.
 • Pupiņu sēklas ir šķiedrvielu un antioksidantu polifenolu avots; ir arī zems glikēmiskais indekss. Palīdz aizsargāt organismu no pārāk augsta glikozes līmeņa asinīs un I tipa diabēta6 . Pupiņu sēklu ekstrakts var palīdzēt samazināt apetīti un uzturēt pareizu ķermeņa svaru.

Ārstniecības galega un baltais zīdkoks veicina pareizu ogļhidrātu metabolismu organismā.

 • Hroma un guanidīna atvasinājumi, ko satur ārstniecības galega, palīdz uzturēt pareizu glikozes koncentrāciju asinīs. Augs palīdz regulēt glikozes uzsūkšanos no barības vada, veicina cukuru metabolismu aknās un glikozes uzņemšanu šūnās. Svarīgi ir tas, ka ārstniecības galega stimulē brūču dzīšanas procesus, kas parasti cilvēkiem ar paaugstinātu cukura līmeni noris lēni.
 • Zīdkoka lapas labvēlīgi ietekmē arī ogļhidrātu metabolismu organismā veicina aptaukošanās novēršanu. Augs palīdz regulēt glikozes absorbcijas procesu no zarnām, palīdzot ierobežot glikēmiju pēc ēšanas.
 • Kanēlim arī ir labvēlīga ietekme, galvenokārt ietekmējot vielmaiņas metabolismu organismā.
 • Izejvielas var uzlabot glikozes transportēšanu šūnās, palīdzot uzturēt optimālu cukura līmeni asinīs, ekstrakts labvēlīgi ietekmē arī asins lipīdu līmeni.

Makao ogās esošie antocianīni palīdz novērst diabētu un citas slimības.

Maka ogas nāk no Čīles un Argentīnas; to labvēlīgā ietekme ir pateicoties antioksidantu antocianīnu saturam. Antioksidanta īpašības palīdz novērst ne tikai cukura diabētu, bet arī aterosklerozi un hiperholesterinēmiju, uzturot pareizu holesterīna līmeni asinīs.

Kā iedarbojas ProSugar?

 • stimulē vielmaiņas metabolismu, jo īpaši cukuru metabolismu organismā, veicinot samazinātu apetīti pēc saldumiem;
 • uztur pareizu glikozes un holesterīna līmeni asinīs;
 • palīdz palēnināt komplekso cukuru sagremošanu un palīdz ierobežot vienkāršo cukuru uzsūkšanos;
 • stimulē antioksidantu mehānismus;
 • stimulē ķermeņa detoksikācijas procesus;
 • paātrina brūču dzīšanas procesus;
 • palīdz novērst komplikācijas, kas saistītas ar paaugstinātu glikozes līmeni asinīs, piemēram, asinsrites problēmas kājās vai redzes traucējumi;
 • uzlabo aknu, aizkuņģa dziedzera un nieru funkcijas;
 • uzlabo zarnu mikrofloras fizioloģisko darbību.

Lietošana: 1-2 kapsulas dienā.

ProSugar iepakojumā ir 60 kapsulas un tā standarta cena ir 27eur, bet to iespējams iegādāties ar atlaidi reģistrējoties šeit: Duolife ProSugar

Kā arī kompānija ir padomājusi par cilvēkiem, kas nopietni grib izmainīt savu dzīvi un uzlabot veselību, sagatavojot komplektu no produktiem, kas rūpējās par cukura metabolismu organismā un palīdz uzturēt normālu cukura līmeni asinīs. Ar šo komplektu iespējams iepazīties šeit: Duolife Cukura vielmaiņas komplekts

Please follow and like us:

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 5 =