Multivitamīni Daily

daily_blog   Forever daily™ – dabīgs multivitamīnu komplekss katrai dienai.

Forever Daily™“ ar alvejas oligosaharīdu kompleksu – veiksmīgs veids kā apgādāt organismu ar uzturvielām. Šī produkta sastāvā ir precīzi sabalansētas 55 uzturvielas, kuru uzņemšanu organismā uzlabo alvejas oligosaharīdu komplekss. „Forever Daily™“ sastāvdaļas ir sabalansētas un savstarpēji papildina viena otru un tādējādi labāk apgādā organismu ar visām nepieciešamajām uzturvielām, tāpēc mēs jūtamies veselāki un enerģiskāki!

Tas ir progresīvs uztura bagātinātājs, kura sastāvā ir patentēts „Forever Living“ alvejas oligosaharīdu komplekss (AOS). „Forever Daily™“ apgādā organismu ar 55 perfekti sabalansētām uzturvielām, iekļaujot svarīgākos vitamīnus un minerālus, kā arī garantē, ka šīs uzturvielas tiks absorbētas efektīgāk, bet minerāli nokļūs iepriekš paredzētajās organisma sistēmās.

Forever Daily™ – uztura bagātinātājs, kura sastāvā ir optimāls daudzums svarīgu un dabīgu augu izcelsmes uzturvielu, bioflavonoīdu, pēc jaunākajām tehnoloģijām pagatavotu antioksidantu, kā arī patentēta augļu un dārzeņu kombinācija. Kopumā tas garantē, ka organisms saņems visas galvenās un papildus organismam nepieciešamās mikro un makro uzturvielas. Šis īpašais produkts ir paredzēts organisma uzturam un stiprināšanai: tas aizpilda mūsu ikdienas uztura nepietiekamību un palīdz būt veseliem un enerģiskiem.
*55 brīnišķīgi sabalansētas uzturvielas
*Organisma uzturam un stiprināšanai

Sastāvs:
Daudzums divās tabletēs:

Vitamīns A (Beta- karotīns) 800 μg RE;

Vitamīns C (L-askorbīnskābe) 80 mg;

Vitamīns D (holekalciferols) 5 μg;

Vitamīns E (D-alfa-tokoferilacetāts)12 mg α-TE;

Vitamīns B1 (tiamīna hidrohlorīds) 1.1 mg;

Vitamīns B2 (riboflavīns) 1.4 mg;

Niacīns (nikotīnamīds) 16 mg NE;

Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds un piridoksīn-5‘-fosfāts) 1.4 mg;

Foliāts (pteroilmonoglutamīna skābe) 200 μg;

Vitamīns B12 (cianokobalamīns) 2.5 μg;

Biotīns (D-biotīns) 50 μg;

Pantotēna skābe (kalcija D-pantotenāts)6 mg;

Dzelzs (dzelzs bisglicināts) 6 mg;

Jods (kālija jodīts) 6 mg;

Cinks (cinka bisglicināts) 5 mg;

Selēns (L-selenometionīns) 30 μg;

Varš (vara bisglicināts) 0.9 mg;

Mangāns (mangāna bisglicināts) 1 mg;

Molibdēns (nātrija molibdāts) 30 μg;

Hroms (hroma pikolināts) 30 μg;

AOS komplekss* 108.2 mg:

* Kalcijs (kalcija bisglicināts) 50 mg; * Magnijs (magnija bisglicināts) 25 mg; * Citrusu bioflavonoīdi 24.7 mg; * Aloe vera gēls 3 mg; * Hesperidīns 2 mg; * Koenzīms Q10 1 mg; * Luteīns 1 mg; * Likopēns 1 mg; * Zeaksantīns 500 μg;

Patentēts maisījums** 100 mg;

**Ābolu (Malus domestica) pulveris, biešu (Beta vulgaris) pulveris, sarkano piparu (Capsicum frutescens) pulveris, tomātu (Lycopersicon esculentum) pulveris, zemeņu (Fragaria ananassa) pulveris, dzērveņu (Vaccinium macrocarpon) pulveris, ķiršu (Malpigia glabra L.) pulveris, kāpostu (Brassica oleracea var. acephala) pulveris, spinātu (Spinacia oleracea) pulveris, sīpolu (Allium cepa) pulveris, mangostānas garcīniju (Garcinia mangostana L.) pulveris, Acai ogu (Euterpe oleracea) pulveris, kazeņu (Rubus fruticosus) pulveris, granātu (Punica granatum) pulveris, melleņu (Vaccinium corymbosum) pulveris, brokoļu (Brassica oleracea var. italica) pulveris, lapu kāpostu (Brassica oleracea var. acephala) pulveris, burkānu (Daucus carota var. sativus) pulveris, ķirbju (Cucurbita pepo) pulveris, vīnogu (Vitis vinifera) pulveris.

Rekomendē lietot kā uztura bagātinātāju pa 2 tabletēm dienā

daily_ruCena 17.23eur. Ja vēlies saņemt atlaidi, tad sazinies ar mani.

Please follow and like us:
0

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing