Alvejas aktivētājs

AktivētājsForever alvejas aktivētājs – Aloe Activator

Aktivētāja ar alveju sastāvā ir stabilizētas alvejas želeja un alantoīns – organiskās izcelsmes vielas, kas veicina šūnu atjaunošanos. Aktivētājs ar alveju brīnišķīgi mitrina ādu, tā sastāvā ir fermenti, aminoskābes un kompleksie ogļhidrāti. Lai āda tiktu mitrināta, atsvaidzināta un būtu tīra, šo šķidrumu lietojiet kopā ar modelējošās maskas pulveri. Maska noņem nedzīvās ādas šūnas, bet jaunās šūnas ādu atsvaidzina un sniedz tai veselīgu izskatu.

Līdzekļa sastāvā ir stabilizētā alvejas želeja, tāpēc tas ir pietiekami maigs lietošanai arī uz ādas ap acīm. Aktivētājas ar alveju ir neticami unikāls produkts. Kaut arī tas ir viens no svarīgākajiem „Aloe Fleur de Jouvence” atjaunojošo skaistuma procedūru līdzekļiem, to brīnišķīgi var lietot arī savādāk, piemēram, ādas tīrīšanai un atsvaidzināšanai. Ar aktivētājā samitrinātu vates gabaliņu maigi un rūpīgi tīriet kakla un sejas ādu, kamēr tā kļūs tīra.

  • Satur alvejas želeju un alantoīnu
  • Brīnišķīgi mitrina un tīra ādu
  • Pietiekami maigs lietošanai uz ādas ap acīm
  • Var lietot kā ādas tīrīšanas un atsvaidzināšanas līdzekli
  • Modelējošās maskas sastāvdaļa

LIETOŠANA: Divas vai trīs reizes nedēļā palutiniet ādu ar masku, kas izgatavota no maskas pulvera un aktivētāja ar alveju. Lietot kopā ar citiem komplekta „Aloe Fleur de Jouvence” līdzekļiem.

Šo preci var iegādāties atsevišķi vai ari komplektā “Fleur de Jouvence”

fleur-komplektsAloe Fleur de Jouvence sejas ādas kopšanas līdzekļu komplekts ar alveju (aloe vera), dabīgajām šķiedrvielām, elastīnu, kalogēnu un dabīgajiem mitrinātājiem. Komplektā ietilpst 6 produkti, kas palīdz cīnīties pret laika ritējuma ietekmi uz ādu: pieniņš sejas tīrīšanai, mitrinošs toniks, dienas krēms, nakts krēms, aktivators, maskas pulveris. Komplekta cena 88.18 eur. Tā ir lieliska dāvana jūsu mīļotajai Ziemassvētkos vai jebkurā citā svētku reizē.

activator_enAktivatora cena ir 10.61 eur. Vairāk par aktivatora citām labajām īpašībām un iespēju iegādāties ar atlaidi jautājiet man vai lasiet šeit.

Please follow and like us:
0

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing