fbpx

Aloes alvejas dzēriens

Aloes alvejas sula

Par alvejas labajām īpašībām jau rakstīts daudz un dikti. Ir zināms, ka tā satur vairāk kā 70 dažādas organismam nepieciešamas uzturvielas un vitamīnus, ļoti labi dziedē dažādus ādas bojājumus, apdegumus. Tāpat alveja ļoti labi palīdz pie dažādiem gremošanas sistēmas traucējumiem, lietojot to iekšķīgi. Bet nu tāpēc tagad neskriesim un neēdīsim nost mūsu uz palodzes izaugušās alvejas. Iespējams, tās pat nav īstās, ko lietot uzturā, jo alvejas ir daudz un dažādas. Labākais, kur lietot mājās augošās alvejas, ir uz ādas bojājumiem un apdegumiem. Iekšķīgai lietošanai es labāk uzticētos profesionāļu veidotiem produktiem. Šoreiz par vienu no tiem – Aloes no kompānijas Duolife.

Aloes satur vairāk kā 200 aktīvo sastāvdaļu organisma dabiskai detoksikācijai. Augstais antioksidantu saturs stiprina imūnsistēmu, pasargājot no baktēriju, sēnīšu un vīrusu infekcijām. Palīdz piegādāt skābekli ādas šūnās. Skaistuma un ikdienas enerģijas avots. Satur alvejas sulu, medu, oregano un citas vērtīgas sastāvdaļas.

Alveja ar savām vērtīgajām īpašībām veselībai ir pazīstama tūkstošiem gadu. Tas ir aktīvo savienojumu avots, kas uzlabo ķermeņa darbību. Šo darbību pastiprina medus un oregano. Bioloģiski aktīvo piedevu DuoLife ALOES paredzēts lietot kā uzturošu produktu šādos gadījumos:

 • tiem, kas vēlas saglabāt savu jaunību, pareizu ķermeņa svaru un vitalitāti;
 • tiem, kam ir liela fiziskā un garīgā slodze;
 • tiem, kuri cieš no gremošanas problēmām;
 • cilvēki, kuri cieš no atkārtotām infekcijām ar sarežģītu brūču sadzīšanu;
 • atveseļošanās periodā;
 • vecāka gadagājuma cilvēkiem.

ALOES satur ne tikai Meksikas alvejas sulu un mīkstumu, bet arī veselīgu medus un oregano garšaugu ekstraktus – visi šie komponenti ir dabisks antioksidantu avots.

Cik veselīga ir Alveja?

Tā ir ļoti vērtīga! Tās iedarbību jānovērtē! Antioksidanti, kas atrodas šī auga mīkstumā un sulā, uzlabo sirds darbību un asinsvadus, palīdz uzturēt pareizu holesterīna līmeni asinīs.

Bet tā ir tikai daļa no alvejas priekšrocībām !

 • Aktīvās sastāvdaļas palīdz stiprināt ķermeņa imunitāti un cīnīties ar baktērijām, vīrusu un sēnīšu infekcijām.
 • Alveja palīdz uzturēt pareizu zarnu darbību un regulāru zarnu iztukšošanu, pateicoties dabisko prebiotiku saturam, tā palīdz nodrošināt atbilstošu baktēriju līdzsvaru resnajā zarnā.
 • Turklāt tā uzlabo aknu darbību un ķermeņa detoksikāciju un palīdz uzturēt pareizu ķermeņa svaru un cukura līmeni asinīs.
 • Daudzās aminoskābes – vērtīgs celtniecības materiāls olbaltumvielām, ieskaitot kolagēnu uzlabo brūču sadzīšanu un pareizu ādas stāvokli, palīdzot tai saglabāt elastību un jaunību.

Medus un oregano pēc sinerģijas principa pastiprina alvejas labvēlīgās īpašības!

 • Medus piegādā vērtīgus enerģētiskus un regulējošus komponentus, palīdzot uzturēt ķermeņa fizisko un garīgo stāvokli. Nodrošina ar antioksidantiem, fermentiem, vitamīniem un minerālvielām. Galvenokārt uzlabo barības vada, sirds un asinsvadu sistēmas darbu un stiprina imūnsistēmu.
 • Arī medus palīdz ķermenim atgūties no intensīvas fiziskās un garīgās slodzes; ir vērtīgs tiem, kuriem ir pastāvīgs stress.
 • Medus pievienošana uzlabo produktā esošo minerālu un vitamīnu sastāvdaļu uzsūkšanos.
 • Oregano pastiprina alvejas iedarbību bojāto audu atjaunošanā, palīdz samazināt problēmas, kas saistītas ar barības vadu, stiprina imūnsistēmu, pasargājot to no baktēriju, sēnīšu un vīrusu infekcijām.

DuoLife ALOES – ir 100% dabīgs uztura bagātinātājs, kas paredzēts tiem, kam rūp savs veselības stāvoklis, ārējais izskats un perfekta figūra. Alvejas sulas un mīkstuma kombinācija ar medu un oregano, lai uzlabotu barības vada darbību, imunitāti, uzlabotu aknu un nieru darbību. Vairāk nekā 200 aktīvās sastāvdaļas, ieskaitot vērtīgus antioksidantus, aminoskābes, vitamīnus un minerālvielas, lai uzturētu ķermeņa fizisko un garīgo veselību.

Lietošana: 25-50ml vienu reizi dienā pirms ēšanas.

750ml medicīniskā stikla pudele maksā 25.50 eur, bet to iespējams iegādāties ar atlaidi lētāk, reģistrējoties Duolife klubā šeit: reģistrācija Duolife

Please follow and like us:

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 18 =